хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Ми шукаємо ідеї :)

Колись писала, що моя мала досить творча дитина.
Ось ця картинка поїхала в Тай, моя доня подарувала хрещеному свою фантазію на тему нічної української осені. Гуашшю, аквареллю та резервом по склу.


Все малюється не більше години будь-якими фарбами, що є під рукою, без будь-яких правил (ну, мені так здається). Особливої художньої цінності в її роботах не бачу, хоча, звісно, хвалю та мотивую, але в школі дитя вважається визнаною малювальницею.

Зараз відправляють її на художній конкурс "Собори наших душ", хочу накидати дитині ідей, щоб хоч не осоромилася там. Але з ідеями якось негусто... Тож звертаюся до вельмишановного панства за допомогою ;)
Велком в ками!
22

Коментарі

119.11.15, 23:01

Пафосна назва у конкурса...

    219.11.15, 23:02

    Їй потрібно з тобою багато гуляти по природі тоді і фонтазія і уява більше запрацює! Але гуляти не по місту,а по природі поза містом,в селі!В мене так сусіди малого возять,я йому фотки з рибалок показую от він і малює! До речі йому 12 років!

      319.11.15, 23:02

      Доця умничка! Сюжеты по теме-доброта, человечность! Мать и дитя, дети и старики, люди и животные...

        419.11.15, 23:05

        красиво


        у меня идеи ща мрачные

          519.11.15, 23:08Відповідь на 1 від Martini69

          Пафосна назва у конкурса...це Гончар писав про собори душ

            619.11.15, 23:10Відповідь на 2 від taras021

            Їй потрібно з тобою багато гуляти по природі тоді і фонтазія і уява більше запрацює! Але гуляти не по місту,а по природі поза містом,в селі!В мене так сусіди малого возять,я йому фотки з рибалок показую от він і малює! До речі йому 12 років!думаєш, сільський пейзаж малювать?
            я пам'ятаю про твого малого, теж 6 клас))

              719.11.15, 23:11Відповідь на 5 від Міс Марпл

              Пафосна назва у конкурса...це Гончар писав про собори душта я розумію...

                Гість: InnaFL

                819.11.15, 23:11

                  919.11.15, 23:15Відповідь на 3 від Марфушка

                  Доця умничка! Сюжеты по теме-доброта, человечность! Мать и дитя, дети и старики, люди и животные...Ми вдома теж обговорювали такі теми, як, наприклад, намалювати прабабусю, бабусю, мене і її... Чотири покоління жінок... Але людей важко малювати, вона більше пейзажі та абстракцію любить...
                  Ось ще дещо з того, що встигаю фоткати http://blog.i.ua/community/5648/1696013/

                    1019.11.15, 23:16Відповідь на 4 від Зa*рa*зa

                    красиво


                    у меня идеи ща мрачные
                    все пройде...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      13
                      попередня
                      наступна