Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

МАМІ

Ти мені тихенько щось говориш… Я ж тебе не чую, поспішаю. «Одягнися, холодно надворі», - Об звичайну фразу спотикаюсь.

 Раптом помічаю шерхлі руки,

Зморшки, що прорізали чоло.

Я вдивляюся в твоє обличчя:

Вчора ж їх ще зовсім не було.

Тільки вчора молодою була,  Мамо, Твої  очі усміхалися мені. А сьогодні причаїлися уперто В кутиках утома і жалі.

 Скільки ж руки твої справ переробили,

Скільки ноги стежок обійшли… Скільки слів несказаних лишилось, Скільки слів з тобою не знайшли…

 Моя Ненько, я візьму в долоні

Руки, що трудились стільки літ, В посивілі поцілую скроні І розправлю зморшки на чолі.

 Ти до мене ніжно посміхнешся –

Щезнуть і тривоги, і жалі. Лагідно і тепло пригорнешся, Ніби спрагле сонце до землі.
5

Коментарі

111.11.11, 05:37

    211.11.11, 11:38

    З претензією на вічність

      Гість: bayok

      311.11.11, 11:47

      В Русском и в Украинском слово Мама пишется с большой буквы. Меня так в школе учили. Исправь в конце девятой строчки. Если подразумевается уважение...

        411.11.11, 12:39Відповідь на 3 від Гість: bayok

        як учитель української скажу, що з малої, але з поваги до мами й до тебе напишу з великої

          Гість: bayok

          511.11.11, 12:59Відповідь на 4 від sonce-33

          як учитель української скажу, що з малої, але з поваги до мами й до тебе напишу з великоїЩіро дякую! Але не сперечайся! Мама, якщо це кажуть з повагою до особи, пишиться з великої літери. Є ще одне слово Ненька...
          пі.сі. Я не є вчителем. Й не маю досвіда в Украіньській мові. Я звичайний електрик. Все своє житя розмовляв російскою, тому що живу на сході у Дніпрі. Може я роблю багато помилок спілкуючісь по Українськи... Пробач... Але я люблю свою рідну мову!

            Гість: bayok

            611.11.11, 13:03Відповідь на 4 від sonce-33

            Мені довелося бути у Черкасах та у Каневі \де Шевченко похован\

              711.11.11, 13:06Відповідь на 5 від Гість: bayok

              Поете. я поважаю Людину в людині, а не професію, сама викладала російську 7 років і українську 18, люблю обидві, бо донедавна жила в Союзі, а також маю від мами українські корені, а від батька - російські.

                811.11.11, 13:09Відповідь на 7 від sonce-33

                А я була в Дніпропетровську - донька запропонувала поїхати на виступ американського проповідника-християнина Бені Хіна. тож побувала лише на стадіоні, де проходив виступ, а міста, на жаль, не бачила, лише проїжджаючи його. Сподіваюся, що ще не вечір)

                  923.11.11, 02:42

                  Щиро

                    1023.11.11, 02:43Відповідь на 9 від Оtto *

                    Я маю на увазі вірш

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна