хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Ремонтуємо ПК без паяльника

Замінили відеокарту?

Оновили драйвер якого версія різко змінилась?

І може статися гірше від першого.

Тому слідуємо порядку:

1) Видаляємо старий драйвер спеціально потужньою утилітою



Чистимо залишки, потужнім оптимізатором



А тепер важлива операція з цією утилітою


Така спец. утиліта видалить самі таємні кутки старого драйверу.

Тепер пора встановити нову версію драйвера, і після цього сканувати наявність оновлень з ресурсу Майкрософт, і наявність оновлень цією утилітою



Після цього можна встановити спец. утиліту у складі відеокарти у мене така



І нарешті оновити драйвер монітору



Мій драйвер люб'язно установив спец. профіль налаштування кольору, і його я виставив за промовчуванням...

А тепер залишається підправити налаштування вручну якщо є необхідність(залежить від справності монітору, відеокарти, і власних вподобань)



Таку послідовність довелось повторити зі вчорашнього дня, це зведе глюки і проблеми установки драйверу до мінімуму, а зображення на моніторі буде по максимуму.

Я впевненний, що майже ніхто на порталі, цього не робить
1

Коментарі

14.11.13, 18:21

Роман Петрович, как ваш комп вообще еще жив?)

    24.11.13, 18:22Відповідь на 1 від psilocybe

    я вот тоже удивляюсь..

      34.11.13, 18:24Відповідь на 1 від psilocybe

      Верой и правдой

      Та утилітка, що є іменной то підтримка(сплачено) за мою участь на форумі(премія)

      Надійніше не буває.

        44.11.13, 18:28Відповідь на 2 від Al KazlOFF

        Екстренної надобності не було, а оновив одну з утиліт, і захотілось провести переустановку відеодрайвера з застосуванням всих цих утиліт.

        Примха наладчика

          Гість: Добрый Лео

          54.11.13, 18:52

          лучший ремонт без паяльника - через форточку.

            64.11.13, 19:01Відповідь на 5 від Гість: Добрый Лео

            "Вещь" продають, дарують, повторно застосовують, і з однієї речі обертають в іншу

            Чомусь телевізори у кожного по три, а комп'ютер викидають, і купують знову.

              Гість: Добрый Лео

              74.11.13, 19:13Відповідь на 6 від Крилами віри

              первый у меня был атлон 1,6, сейчас на ай пятом. а рядом мелкий ковыряет на 5200, мой попробовал, теперь кричит "какой тупой компьютер". это о своем. а как его сделать быстрее, если уже ничего не подходит? коробок, блок питания, винт, привод, а мать и проц - только в форточку. а если что сломалось - сразу в форточку. ремонтировать - себе дороже. если только для себя, как хобби.

                84.11.13, 20:12Відповідь на 7 від Гість: Добрый Лео

                Що значить "тупой"?

                З цим нічого не ясно.

                Да для сучасних ігр, може і туповатий, а комп'ютер то вміє робити багато більше чим ігри.

                Комп'ютер може перетворитись практично в будь-що, і на більшість функцій вистачить Атлон, а тільки не менше 2 Ггц

                Вся інша тупість у комп'ютерів починає загострюватись закономірно, і викликано невмінням проводити профілактики

                  Гість: Добрый Лео

                  94.11.13, 20:19Відповідь на 8 від Крилами віри

                  а профилактика у нас одна - форматируем и переустанавливаем винду. остальное делать некогда. чтобы заставить компьютер делать что-то кроме игрушек, нужно быть программистом. я комп купил почти в сорок лет, освоил то. что нужно для работы - премьер, фотошоп, офис. а мелкого не заставлю никак.

                    104.11.13, 20:27Відповідь на 9 від Гість: Добрый Лео

                    От тепер понятно шо.

                    У мене ліцензійна ХР жила і досі живе=5 років, і мені здавалось що з кожним роком все швидше і швидше, а процесор то 2 Ггц на ОДному ядрі

                    От на Він7 то краще би двоядерний або новіший Семпрон(от з цим і проблема бо материнка не оновлюється на нові процесори через примху виробника плати, і тепер передивляюсь пропозиції які є, і в основному Атлон в б/у)

                    Та хочби робили платні нові версії БІОС для нових процесорів, а не хочуть бо 4 роки, і материнка не підтримується для сучасних апгрейдів

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна