Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Згадаємо друзів на порталі i.ua

Після виходу в Інтернет, шість років тому, моїми першими читачами були Одесити, і я тоді визнав Одесу як свого талісману удачі, до них швидко долучились з західної України напевно через укр. мовний діалог, наступною хвилею стали земляки з Дніпропетровської обл. а завершило коло центр України, і сьогодні у мене враження, що Україна складається з одного Києву по частоті навідувачів.

Прошу також клацнути на значок під текстом, там ми бачимо на першому місці Україна а як клацнути прапорець то щось дивовижне у мене є навіть Крим, це моя Україна і обіцяний Богом мир, а Ваша Україна можливо іншого вигляду...

На другому місці опинилась Росія, а ось друзі http://blog.i.ua/community/5034/1610931/  так ніхто й не міг згадати щось приємного на зразок моїх прикладів.

На третьому місці, і останім часом більш активними є з США

31 Грудень я за традицією, відправляю в баню тих друзів зі списку яких не міг згадати за минулого року, і їх тепер буде менше

Я попрошу надалі: якщо через пару днів Ви вимикаєте підписку на мій блог, не записуйтесь в друзі!

Це соціальний сайт, що це означає треба розуміти, блог відбиває соціальні і спільні питання дня, вимкнувши підписку на мій блог, Ви опиняєтесь за бортом цього бурхливого водовороту, тож таким краще дружити десь на іншому сайті.


Map
0

Коментарі

131.12.14, 15:19

Як говориться "На св'ято не пити, а підбивати підсумки року"

    231.12.14, 16:07

    їм не сподобається оте

      331.12.14, 16:12Відповідь на 2 від ЛУКАВИЙ

      їм?

      Ну дізнаємось в новому році.

        431.12.14, 16:17Відповідь на 3 від Крилами віри

        їм?

        Ну дізнаємось в новому році.
        добре

          Гість: paleogod

          531.12.14, 18:15

          який ти наївний і кумедний... вважаєш друзями картинки з ніками в інтернеті з наступаючим Новим роком!

            631.12.14, 18:38Відповідь на 5 від Гість: paleogod

            Переважно в друзі записуються самі вони, а в кінці року я залишаю у списку тих кого міг згадати на практиці.

            Ну може мені доступно трохи відчувати настрій людей.