хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Колготочное

Девушки-красавицы, а расскажите мне колготы какого производителя вы покупаете? И насколько они прочные?
Я покупаю Конте, вроде и не дорого, и качество меня устраивает, но больше чем 2-3 одевания они не выдерживают.
Может кто-то уже изобрел колготы повышенной прочности...
P.S. Вариант носить брюки не предлагать :)
9

Коментарі

16.09.13, 10:26

тоже Конте... но у меня как то луччай носятся, аж до 5-10раз бывает а мож я это экономная и иногда там лаком их

    26.09.13, 10:31

    Голден Леди где-то 50-60 ден могу носить всю зиму
    Омса по прежнему держит позиции хорошей тм.
    Конте тоже покупаю, на недели 2-3 хватает, если ногтями не раздеру

      36.09.13, 10:33

      Ты "украла" моё намерение.
      Хотела об этом спросить)
      Хотя читала, что такие колготы и чулки давно изобрели, но никогда не запустят в массовое производство.

        46.09.13, 10:33Відповідь на 1 від inga___

        Я якщо порвані то викидаю одразу, лак має здатність підводити якраз посеред дня, а ходити зі стрілкою на всю ногу я терпіти не можу...

          56.09.13, 10:36Відповідь на 2 від Афина

          З осінньо-зимовими які 50+ ден проблем немає, носяться деколи по кілька сезонів. Я про 20-40 ден
          Омсу треба спробувати, я у них фантазійні брала, а тонкі якось не пробувала
          У мене основна проблема з краями лавок і столів в інституті - у них реально якийсь зговір з виробниками колготок

            66.09.13, 10:37Відповідь на 3 від МятежнаЯ

            Не вигідно мабуть, це ж такий клондайк. У мене в "сезон" на колготи іде гривень 200 в місяць...

              76.09.13, 10:39Відповідь на 5 від tanjuwa

              З осінньо-зимовими які 50+ ден проблем немає, носяться деколи по кілька сезонів. Я про 20-40 ден
              Омсу треба спробувати, я у них фантазійні брала, а тонкі якось не пробувала
              У мене основна проблема з краями лавок і столів в інституті - у них реально якийсь зговір з виробниками колготок
              Я все края столов на всех работах скотчем заклеивала. дешевле скотч купить и чуть вермя потратить, чем ежедневно колготки менять.

                86.09.13, 10:39Відповідь на 7 від Афина

                Ти геній

                  96.09.13, 10:40Відповідь на 8 від tanjuwa

                  Ти генійСкажи?!

                    106.09.13, 10:40Відповідь на 4 від tanjuwa

                    та як стрілка то і я викидаю одразу... в мене звичайно на пальцях протираються, то лак як швидка допомога носитьс

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      8
                      попередня
                      наступна