О сообществе

Російська риба гниє з голови. Ніяк не зрозумію, де у цієї риби кінець. Тобто, початок.
Відточуйте майстерність програшу, росіяни!
Вид:
краткий
полный

Ваша Раша.

Въ русскомъ характере мало искренности (с)

  • 05.04.13, 11:21
Clipboard00
Николай Иванович Костомаров,"Очерк домашней жизни и нравов великорусскаго народа в XVI и XVII столтіях"
http://stepom.livejournal.com/67678.html

Карел Гавлічек-Боровський про москалів

  • 04.04.13, 18:18


"Росіяни називають все російське слов'янським, щоб потім назвати все слов'янське російським".
                                                          Карел Гавлічек-Боровський

Тупість,чи жадібність Росії?

  • 02.04.13, 11:05
   Чесно кажучі мене здивувала нижченаведена замітка.Російські аналітики на кожному кроці передрікають у найближчому майбутньому війну між Росією та Китаєм.Ось відео на цю тему http://video.i.ua/user/2961506/58430/391278/Сьогодні майже півтораміліардний Китай задихається від нестачі територій,а під боком розстилаються величезні неосвоєні сибірські простори.Ситуація просто змусить Китай піти на захоплення північних земель.Саме тому видається дуже дивним рішення Путіна озброїти свого майбутнього супротивника.Не розумію,це тупість чи жадібність?Ось саме та замітка:

ЗМІ: Китай закупить в Росії винищувачі і підводні човни

Про це повідомили контрольовані урядом засоби масової інформації Китаю.
Российский истребитель Су-35 (архивное фото)
Російський винищувач Су- 35

Китай придбає в Росії 24 сучасні винищувачі, а також чотири підводні човни в цілях зміцнення свого військового потенціалу. Про це повідомили в понеділок контрольовані урядом засоби масової інформації Китаю.

У повідомленнях, переданим китайським державним телебаченням і також надрукованих газетою "Жэньминь жибао" - органом Комуністичної партії Китаю - говориться, що угода про закупівлю Пекіном винищувачів Су- 35 і підводних човнів класу а " Лад" було досягнуто минулого тижня в ході візиту в Москву голови Китайської Народної Республіки Сі Цзиньпина.

Згідно з цими повідомленнями, два підводні човни будуть побудовані в Росії, а дві на судноверфях Китаю.

Повідомлення про постачання російської зброї Китаю поступили у момент загострення конфлікту між Китаєм і Японією з питання про контроль над островами, розташованими в Східно-китайському морі.

Російський президент Володимир Путін провів переговори з Сі Цзиньпином в п'ятницю.

Виступаючи в ході зустрічі, Путін відмітив, що російсько-китайські стосунки є "найважливішим чинником світової політики".

Китайський керівник зі свого боку вказав, що сьогодні китайсько-російські стосунки переживають "найкращий період за всю історію існування таких стосунків".
(с)

Фактическая национальная религия (с)

  • 30.03.13, 22:15
pyanstvo

Александр Зиновиев "Иди на Голгофу. Исповедь верующего безбожника"
http://stepom.livejournal.com/64622.html

Великиє русские о жизни в России

  • 30.03.13, 20:28
Великие Русские - о России

Иван Бунин, первый российский писатель, получивший Нобелевскую премию, писал в своих “воспоминаниях” о жизни в России:

Цитата:
“Относительно духовности, морали и интеллекта, то московское образованное общество - это сборище разрушителей, кощунственных людей, духовных бродяг, умственных мошенников, моральных развратников , бесстыдных лжецов, простецких хвастунов и дикарей. Но все они – высокомерные до посмешища. К этому, извините, “обществу”, относятся также и нравственные и умственные, сифилитические калеки, идиоты, уроды, полусумасшедшие, истерические люди, циничные моральные и физические проститутки обоих полов. И вот это гнусное, мракобесие-болото считаем мы, московиты, своей духовной, культурной и умственной элитой, передовым авангард новой Московии. Тьфу!”
Аксаков о жизни в России:

Цитата:
“Ох, тяжело жить в Московии, в этой вонючей среде физической и моральной грязи, подлости, лжи, коварства, воровства хлебосольных взяточников, гостеприимных мошенников, хороших подлецов, набожных развратников. Чего же можно ожидать от народа, который создал и удерживает такой общественный строй, в нем должны перейти через болото лжи и подлости, чтобы прийти к законности.”
В. М. Боткин говорил о своей принадлежности к русскому народу:

Цитата:
“И знать не хочу звереподобную пародию на людей, и считаю для себя большим несчастьем, что родился в Россиию. Ведь вся Европа смотрит на Россию, почти как на людоеда. Я не раз испытывал стыд, что принадлежу к дикой нации.”
Выдающийся композитор М. Глинка, окончательно покидая 27 апреля 1856 года Россию, на границе вылез из рыдвана, плюнул на землю и сказал:

Цитата:
“Дай Бог мне никогда больше не видеть этой мерзкой страны и ее людей!”
Гоголь:

Цитата:
"Есть у русского человека бескорыстная любовь к подлости. Он ничего с этого иметь не будет, но гадость ближнему сделает".