хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Свято Теплого Олекси у Національному музеї народної архітектури

За українським обрядовим календарем 30 березня – свято Теплого Олекси.


«Олексій, чоловік Божий, зиму нанівець зводить», – говорили у давнину.
Це день, коли весна остаточно перемагає зиму
, а  пасічники дістають свої вулики і випускають бджіл.

 

Національний музей народної архітектури та побуту запрошує гостей на свято Теплого Олекси, який відбудеться  у суботу, 30 березня 2013 року на Співочому полі музею.

Під час свята відвідувачам музею  представлять театралізоване дійство «Весняна казка степового Приазов’я», під час якої покажуть, як зустрічають весну народи українського Приазов’я: німці, татари, поляки, євреї, росіяни, які знайшли свою нову батьківщину у степах України.

Представлять програму аматорські  колективи з столиці черешневого краю - сонячного  Мелітополя.

Також на святі будуть виступати народні колективи з весняною концертною програмою.

Розважальна частина з 12-00 до 16:00.

Гостей музею на Співочому полі чекають різноманітні народні забави: змагання на колоді, катання на конях, перетягування канату, при наявності снігу  - катання на санях та ослоні, та інші конкурси та забави.

Під час свята відбудеться ярмарок народних майстрів та пасічників, а  гості свята відвідають народні страви.

Запрошуємо на свято Теплого Олекси!

Проведемо зиму остаточно!

Їхати від М «Виставковий центр» маршрутками №156, №172 і тролейбусом №11. 

ВАРТІСТЬ ВХІДНОГО КВИТКА :     ДОРОРСЛИМ - 30 ГР.,  ДІТЯМ ТА, СТУДЕНТАМ - 15 ГР.
ДОВІДКИ ПО ТЕЛЕФОНУ:  526- 25-27 – ПРИЙМАЛЬНЯ, 526- 24-16 - ЕКСКУРСБЮРО
 
3

Коментарі