хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Нашого цвіту - по цілому світу...

Український інститут національної пам'яті підготував добірку українців, які зробили свій неоціненний вклад у боротьбі з агресором у Другій світовій.




10

Коментарі

124.04.15, 23:05

Правильна підбірка
Особисто я знав лише Порика (вулиця однойменна поруч є), Кожедуба звичайно та Ахмет-Хана.

    224.04.15, 23:06

    Памятаймо ВСІХ наших й Івасюка! Слава Україні http://blog.i.ua/user/4400999/1673103/ О Украіно ! Ти прекрасна єдина ! Ти для нас всіх найвища понад все повір ! Бо Твоя врода то є чистая вода-то є бистрая вода з Карпат гір! Ми за Тебе пройдем усі муки на світі ! Ми тебе збережем-ми ж Твоі вірні діти ! Ти признайся мені,
    Звідки в тебе ті чари,
    Я без тебе всі дні
    У полоні печалі.
    Може, десь у лісах
    Ти чар-зілля шукала,
    Сонце-руту знайшла
    І мене зчарувала?
    Приспів:Червону руту Не шукай вечорами, –
    Ти у мене єдина,
    Тільки ти, повір.
    Бо твоя врода –
    То є чистая вода,
    То є бистрая вода
    З синіх гір.*ua_f lag*

      324.04.15, 23:13Відповідь на 1 від Танк_

      Я не знав навідь Порика. Совіцька пропаганда своє зробила. Ахмет-Хану десь в Криму пам’ятник бачив. У Ялті вроді.

        424.04.15, 23:19Відповідь на 3 від uraha

        Я не знав навідь Порика. Совіцька пропаганда своє зробила. Ахмет-Хану десь в Криму пам’ятник бачив. У Ялті вроді.Порик був визнаний совдепією. А про Ахмет-Хана особисто я визнав років 10 тому. Навіть якійсь фільм, здається, бачив.

          525.04.15, 08:20

          *br avo*

            625.04.15, 09:36Відповідь на 4 від Танк_

            Я не знав навідь Порика. Совіцька пропаганда своє зробила. Ахмет-Хану десь в Криму пам’ятник бачив. У Ялті вроді.Порик був визнаний совдепією. А про Ахмет-Хана особисто я визнав років 10 тому. Навіть якійсь фільм, здається, бачив.Не "аХмет" - а Амет-хан Султан!
            Був у Криму біля його памятника...
            Зате РФія йому "ВІДДЯЧИЛА" депортацією всіх його рідних = класний фільм на ЕХ.УА
            ХАЙТАРМА \ Возвращение = http://www.ex.ua/78142735?r=70538
            Кстати, ЕДИНСТВЕННІЙ фильм, где роль капитана НКВД = ПОЛОЖИТЕЛЬНАЯ...

              728.04.15, 19:18