хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Україна для (не) людей.....процес завершився.....

РОДНОЕ /В. Орлов/

Я узнал, что у меня
Есть огромная родня:

И тропинка, и лесок,

В поле - каждый колосок,


Речка, небо надо мною -

Это все моё, родное!


boyanboyanboyanboyanboyan


і всі ті....... хто їм допомагає......
http://www.youtube.com/watch?v=nAuzz6d6K5I


12

Коментарі

19.03.13, 19:49

дальше будут давить бизнес

    29.03.13, 19:55Відповідь на 1 від Поговорим

    дальше будут давить бизнеснавіщо? просто перетворити на рабів....вже і так плачу в три рази більше, а діра бюджету ширше і ширше....

      39.03.13, 19:58Відповідь на 2 від Shnec

      дальше будут давить бизнеснавіщо? просто перетворити на рабів....вже і так плачу в три рази більше, а діра бюджету ширше і ширше....для того чтобы держать в узде

        49.03.13, 20:14

        Відео про жидів добре показує хто є хто

          59.03.13, 20:18Відповідь на 4 від заблокований

          хто нами керує....і з чим ми згоджуємося....

            69.03.13, 20:19Відповідь на 3 від Поговорим

            дальше будут давить бизнеснавіщо? просто перетворити на рабів....вже і так плачу в три рази більше, а діра бюджету ширше і ширше....для того чтобы держать в уздедотримаються.....вже багато знайомих поїхало на села....теж чекаю хутір....

              79.03.13, 20:26Відповідь на 6 від Shnec

              дальше будут давить бизнеснавіщо? просто перетворити на рабів....вже і так плачу в три рази більше, а діра бюджету ширше і ширше....для того чтобы держать в уздедотримаються.....вже багато знайомих поїхало на села....теж чекаю хутір....будешь возрождать сельское хозяйство?

                89.03.13, 20:30Відповідь на 7 від Поговорим

                дальше будут давить бизнеснавіщо? просто перетворити на рабів....вже і так плачу в три рази більше, а діра бюджету ширше і ширше....для того чтобы держать в уздедотримаються.....вже багато знайомих поїхало на села....теж чекаю хутір....будешь возрождать сельское хозяйство?нафіга? буду жити в своє задоволення......

                  99.03.13, 20:36Відповідь на 5 від Shnec

                  хто нами керує....і з чим ми згоджуємося.......ти прочитай коменти до цього відео на ютубі одного жидка і зрозумієш чому так є (він там один дав 4-5 коментів)! Дуже яскрава ілюстрація поведінки жидів в Україні яка дається у тому поясненні. Які вони "ні при чому" бо якщо б ми всі українці були на їх місці то так само би крали, і задає запитання - "чи я не правий?"
                  "ну и что вы показали? ну и...? люди воспользовались ситуацией имели незаурядный ум (по крайней мере Тигипко ни кого не убил а просто понял что нужно? скупать ваучеры и сказал своим хазяевам в банке - они хорошо заработали и дали часть денег Тигипко - его стартовый капитал) - остальные я не знаю. Кто-то кого-то убил, украл. да это есть. Можно их заплевать. Но... А мы не такие???"

                    Гість: lyo Dnepr

                    109.03.13, 21:05

                    Ты все больше и больше прозреваешь во что мы вляпались в 2010м

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна