Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Чому, люди, поясніть!!!!!

От просто мене аж із себе виводить. Чому коли хтось на блогах напише якийсь бздур, то на нього купа відгуків, і рейтинги зростають аж до неба, а якщо з'являється замітка українською мовою про правильні речі, то вона ніколи не знайде свого місця не те що у топ 10 а й набагато далі. Тільки бува не подумайте, що мене цікавлять всі ці рейтинги, як на мене це все дурниці. Але ті користувачі, які заходять вперше природньо цикають на ті замітки, які в той час знаходяться на головній сторінці. Але це не дає повної картини того що діється на порталі і тим користувачам, які з'явилися нещодавно просто важко знайти своїх однодумців.

Що ж до якості, то в мене просто немає слів, чому найбільшою популярністю користуються саме замітки з ненормативною лексикою, про якісь відверті дурниці?

44

Коментарі

Гість: Olyalya

121.12.07, 16:38

Не переймайся! Усе буде добре!

    221.12.07, 16:38

    ой

      анонім

      321.12.07, 16:41

      А Ну не ты один, не ты один задаешь себе этот вопрос. почему себе? Не расчитывай на конкретный и адекватный ответ от других. просто пиши про то как покакал или найди кого гнобить. Вот тогда то и будет все как у всех и в топ, глядишь, попадешь

        Гість: Луна_

        421.12.07, 16:45

        "На кожного покупця знайдеться свій товар".
        Зрозумій, блоги - це як центр масової істерії
        Я якщо твій пост не вливається якби-то у всю цю галасню, зачасту він може залишитися непоміченим...
        Але якщо ти будеш собою, залишиш при собі свої думки та прагення, то і серед цієї біганини знайдеш своїх однодумців
        Перевірено неодноразово

          521.12.07, 16:45Відповідь на 3 від анонім

          а еще можно написать о том как жестко тя тра*нули в подъезде и тож рейтинги взлетят а в ТОПЕ висеть неделю будешь...
          но ЗАЧЕМ??? пиши что можешь и то что интересно тебе...

            621.12.07, 16:46Відповідь на 4 від Гість: Луна_

            блоги - це як центр масової істерії
            умничка!!!!!!

              анонім

              721.12.07, 16:52Відповідь на 5 від Espiro

              не традиционно, черенком от лопаты
              Две недели висеть в ТОПе будет!!

                анонім

                821.12.07, 16:53Відповідь на 4 від Гість: Луна_

                правильно говоришь, но...
                посчитай процент баянов и прочей лобуды здесь! считаные люди что-то свое, а тем более интересное публикуют. Вот в чем трабл

                  921.12.07, 16:56

                  Виставлена оцінка -1:

                  Извини за минус 1 только так могу ответить.... Так уж тут водится...Весьма прискорбно но ты в силах все изменить

                    Гість: Луна_

                    1021.12.07, 16:57Відповідь на 8 від анонім

                    ну незнаю, я вот всегда пишу свои мысли, которые вообще хрен кому понятные...
                    но тем не менее кто-то меня да понимает
                    и я не страдаю от того, что они считаны
                    я не пытаюсь быть интересной или там ещё какой-то, я просто есть я.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна