хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Посмотришь в небо-вроде всё как обычно,присмотришься,а там такое

СМОТРИТЕ В ПОЛНЫЙ ЭКРАН!
Посмотришь-вроде облака...,а вроде и не бывают такими облака...shock
Посмотришь-вроде обычная гроза с молниями,а вроде и необычно много этих молний...shock
Вот так летает над головой что-то,а что не знаешь..(я такое на Урале видел лично)shock
5

Коментарі

Гість: В Тарасенко

17.08.11, 12:43

Мы своимы мыслями влияем на все. в том числе и на форму облаков.
Так что если на екзамене не знаете как дописать уравнение реакции
СuO + HCI =

а очень хочется, посмотрите в окно и по форме облаков увидете
CuCI2 + H2O

А вообще интересная заметка!

    27.08.11, 12:49Відповідь на 1 від Гість: В Тарасенко

      37.08.11, 13:35

      Очень интересно!
      Но всё же, что за... не знаю что, было в последнем ролике?

        47.08.11, 13:36

        Щодо першого.
        Люблять же люди вигадувати і розводити паніку на рівному місці... Це явище не таке вже й рідкісне і має звичайне пояснення: переохолоджені краплі води виходять зі стабільного стану, кристалізуються в певній області (літак пролетів, або випали кристали льоду з вищих хмар, або навіть метеорит). Утворені кристали важчі і починають падати. На відеоролику початкова фаза, через деякий час там буде просто дірка.

        Приклади:
        http://www.flixya.com/blog/1063621/Punch-Hole-Clouds-And-Other-Rarely-Seen-Cloud-Form (зверху)
        http://commondatastorage.googleapis.com/static.panoramio.com/photos/original/32689697.jpg - в Києві

          57.08.11, 13:42

          На останньому ролику перше, що приходить в голову - старт ракети-носія. На Уралі , можливо, було видно якийсь старт із Байконуру

            67.08.11, 13:42Відповідь на 3 від sverhRaznaya

            всё,что неопознано-НЛО!

              77.08.11, 13:45Відповідь на 4 від llrr

                87.08.11, 13:47Відповідь на 5 від llrr

                На останньому ролику перше, що приходить в голову - старт ракети-носія. На Уралі , можливо, було видно якийсь старт із БайконуруЗдесь с Вами не соглашусь-я видел что-то наподобии на высоте 25-30 метров в утреннем небе.Близко-летело и беззвучно, освещало почему-то сзади себя сектор на фоне солнечного неба.

                  97.08.11, 13:57Відповідь на 8 від sdd7

                  Здесь с Вами не соглашусь-я видел что-то наподобии на высоте 25-30 метров в утреннем небе.Близко-летело и беззвучно, освещало почему-то сзади себя сектор на фоне солнечного неба.Ну тоді то було щось зовсім інше за природою. А 25-30 метрів - не могло бути обманом зору?

                    107.08.11, 14:20Відповідь на 6 від sdd7

                    всё,что неопознано-НЛО!Логично

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна