хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

про отця-агента

Публікація про притчу во язицех ---- отця Сидора, русинського діяча на Закарпатті. На мою думку, одне із завдань отця --- дискредитувати русинів, інше --- внести розбрат, заколот, нестабільність. Мені дуже шкода, що так є.http://www.umoloda.kiev.ua/number/1285/180/45461/

5

Коментарі

120.11.10, 20:32

то лиш інструмент у чиїхось руках...

    220.11.10, 21:02Відповідь на 1 від Lulu

    Багато хто каже, що це маріонетка російського керівництва. Я погоджуюсь, але маю і таку думку: священиками, які розпалюють ворожнечу таким чином, керує нечистий.

      320.11.10, 21:12Відповідь на 2 від Рафлезія Арно

      Просто, один з проявів війни проти України, яка, власне, ніколи не припинялася.

        420.11.10, 21:23Відповідь на 3 від Lulu

        Згідна. Мені дуже прикро, що отець цілком копроментує русинів, тепер вони у всіх будуть асоціюватися з комуністами та з о. Сидором, кремлівською маріонеткою.

          520.11.10, 21:41Відповідь на 4 від Рафлезія Арно

          Не думаю. З одного боку, зараз інформація миттєво поширюється, але з другого - важко нав'язати якусь одну думку великому загалу людей.
          Я так чув, що русинська 5-а колона - це давня мрія східного сусіда. Йому вчувається тут схожість назв. От він і намагається культивувати цей елемент і "підгодовує" його.

          Мудрість переможе.

            620.11.10, 23:36Відповідь на 5 від Lulu

            Росія де може, там і створює хоч якесь джерело нестабільності. В багатонаціональному Закарпатті зробити це дещо простіше, аніж у інших регіонах. А схожість назв... Росіяни і без схожості назв зроблять диверсію!

              721.11.10, 15:53Відповідь на 6 від Рафлезія Арно

              Як всі імперії...

              Історію трохи знаю...