хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Карпаты

попередня
наступна

Нещастя в Карпатах.

 Карпати знову відібрали людське життя. Знову загинув молодий хлопець. http://www.zaxid.net/newsru/2010/12/23/173041/ Знову стався нещасний випадок з туристами. http://www.zaxid.net/newsru/2010/12/23/103355/

 Мої улюблені і безмежно красиві гори пожинають щорічний страшний врожай. Як людина, причетна до гір, не можу мовчати з цього приводу. Можливо моя замітка комусь допоможе, вбереже від необдуманих поступків. 

 Мандрівки зимовими Карпатам пов"язані з цілим рядом небезпек, про які слід знати і передбачати. це і схід лавин,

 

 і небезпека зустрічі з дикими тваринами:

 і врешті, жорстока погода, яка практично не дає шансів непідготовленим туристам:

Мої застереження наступні:

ніколи не ходити в гори наодинці і ніколи не лишати наодинці своїх товаришів.

нікколи не ходити в гори без спеціального спорядження.

завжди реєструватись в  рятувалній службі та усіх КПП, завджди лишати свої повідомлення в притулках.

ніколи не вирушати в похід в негоду і негайно сходити з маршруту в разі погіршення погодних умов.

ніколи не вирушати в похід незнайомою місцевістю без досвічених провідників, не покладатись бездумно на сучасні засоби орієнтування,- похибки, які вони дають, в горах можуть бути фатальними.

ніколи не панікувати, якщо Ви потрапили в екстремальні умови, вироистовувати увесь свій інтелект та фізичні здібності для порятунку власного життя. 

БУДЬТЕ МУДРИМИ, РОЗСУДЛИВИМИ І ВРІВНОВАЖЕНИМИ.

 

78

Коментарі

Гість: ХУДОЖНИК+

125.12.10, 10:37

так..варто бути обережним..шо хоч може трапитись..і не тільки взимку

    225.12.10, 10:38


    понятно.

      325.12.10, 10:38

        425.12.10, 10:45

        Дякую за поради. Але я в гори піду тільки з таким досвідченим провідником, як пан Євген. І то при умові, щи доїду до них...
        Але таке буває не тілки в Карпатах, декілька років тому загинула моя подруга - схід лавини - двоє діточок залишилися тільки за батьком. А світ залишився без цієї світолої дівчини. Я і досі за нею сумую

          Гість: feniks**

          525.12.10, 11:06

          странно конечно, что его нашли в палатке...

            Гість: feniks**

            625.12.10, 11:09Відповідь на 5 від Гість: feniks**

            странно конечно, что его нашли в палатке...жаль , что такая красота умеет отбирать жизни

              725.12.10, 11:10

              Гинуть через дурість та переоцінку власних сил.

                825.12.10, 11:10

                спасибо за такую заметку! это очень важно
                и светлая память

                  925.12.10, 11:12Відповідь на 7 від Davigadoff

                  я з цим згоден, просто дурість ця по-різному називається.

                    Гість: Med

                    1025.12.10, 11:12

                    жахливі новини, гори, особливо зимові, напевне, не люблять невігласів

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      15
                      попередня
                      наступна