хочу сюда!
 

nikfi

41 год, овен, познакомится с парнем в возрасте 39-45 лет

Сьогодні всесвітній день води (ДОПОВНЕНО)
Самая грязная река в мире (10 фото)
Самая грязная река в мире (10 фото)
Це рікаРека Цітарумна острове Ява в Индонезии.http://ziza.qip.ru/2011/07/20/samaja_grjaznaja_reka_v_mire_10_foto.html
А  це Карпати, Тиса  весною
        Чи  мають  взяти  нас  в Європу? Тиса  впадає в  Дунай з  усім, що  в ній  пливе..Це  не  тільки різноманітне  сміття, а також неочищені  каналізаційні   стоки з  декількох  районів Закарпаття. Така  ситуація  не  тільки  в  Закарпатті  і не  тільки  на Тисі.  Що  з нами стало, люди?  Ми справді  патріоти, доброчесні Християни?  А  може  просто безглузді споживачі,  покоління божевільних, що  замість  чистої  землі,  чистої  води,  яку  передали  нам  в спадок предки,  залишимо  своїм  дітям  тільки  ріки  отруєної  води та гори  непотребу?  
         Спробуйте  зробити  невеликий  експеримент з хатнім  сміттям і розділіть  окремо  упаковку  від відходів  продуктів.  Більшість із  вас  виявить , що, не дивлячись  на скромний  споживацький  кошик,  різноманітної  упаковки  назбирується  набагато більше  ніж інших  відходів . Я  для  себе  певні  висновки  уже  зробила і пробую  утилізувати  частину  цього  на  селі... Чи може  кожен  з  Вас  почати  з  себе  і  спробувати  створювати менше  мотлоху? Думаю зможе,  якщо відчує  і  свою  відповідальність  за  наслідки  свого  перебування  на  планеті.  
     Отож  пам"ятаючи,  що  прісної  води  на  планеті  тільки 2,7 %,  а  придатної  для  пиття  і того  менше, робімо те, що можемо  зробити хоча б ми,  кожен  з нас, щоб  очам  не  було  соромно  за  руки. Може  я  перебільшую? Отож  чекаю  на  вашу  думку.

5%, 1 голос

0%, 0 голосов

5%, 1 голос

85%, 17 голосов

5%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
17

Комментарии

122.03.13, 00:41

Думка такая - сам Дунай и без Тисы - сточная канава Европы. Если и браться за ум, то сообща.

  222.03.13, 00:41

  Передостаннє!!

   322.03.13, 00:46

   Мені немає потреби переглядати свій підхід до проблеми... Я давно вже переймаюся екологічними проблемами, сповідую бережливе ставлення до природи і природних ресурсів, а починати в тій справі дійсно треба з себе... Ми виснажуємо природу своєю непоміркованістю, пожадливістю, своїм відчуттям вседозволеності...

   Інколи у мене складається враження, ніби я народилась з таким уявленням про світ, в якому кожна людина мусить розуміти, усвідомлювати свою власну відповідальність за те, як вона живе і що залишає після себе... Але чи багато людей на те спроможні? Чого очікувати на вулицях, якщо у багатьох смітник - у головах?

   P.S. До речі, щойно закінчила друкувати (по роботі) замітку про якість питної води, і побачила Вашу замітку... Співпадіння?

    422.03.13, 01:22Ответ на 3 от no-sense

    Повністю з вами згідний.Люди самі собі риють пастку,з якої потім ох як тяжко буде вибиратись.

     522.03.13, 02:02Ответ на 4 от samosul

     Повністю з вами згідний.Люди самі собі риють пастку,з якої потім ох як тяжко буде вибиратись.Важко уявити, що бодай хтось може не розуміти, що якщо забруднювати воду хімікатами - потім ті ж хімікати муситимеш пити... якщо розкидати сміття - то зрештою житимеш посеред звалища... Це лежить на поверхні, і не треба мати кандидатського ступеня, аби розуміти ці ази... Не так вже й багато треба зусиль, аби не перетворюватись самим на худобу і не перетворювати світ навколо себе на свинарник... Але і цю дещицю багато хто ігнорує... хто з лінощів... хто з байдужості... хто з принципу "після нас - хоч потоп"...

      Гость: Неополетанец

      622.03.13, 02:19

      Да , на земле не лучше , Украина =помойка .
      Кто обычно кидает мимо мусорных баков , урн и тд и тп , можно назвать кратко :``лошади``

       722.03.13, 02:43Ответ на 6 от Гость: Неополетанец

       лошади своим навозом удобряют. упаковки, бычки, жвачки они не разбрасывают.

        Гость: Неополетанец

        822.03.13, 02:47Ответ на 7 от Al KazlOFF

        лошади своим навозом удобряют. упаковки, бычки, жвачки они не разбрасывают.невтуда , где стоит -там и срёт . жвачками, бычками ,пакетами.
        а лошади хорошие , не в ковычках .

         922.03.13, 02:50Ответ на 8 от Гость: Неополетанец

         так это не лошади в кавычках, а человеки без всяких кавычек.

          аноним

          1022.03.13, 06:35

          Вчора вийшов за село -- ЖАХ. Мішки сміття, пластик, пляшки розкидано такою смугою. І що особливо дістає -- половина усього викинутого може бути з користтю утилізовано. Про воду говорити нема чого -- наш лиман замулюється, зароста очеретом і нікому діла до того.

           Страницы:
           1
           2
           3
           5
           предыдущая
           следующая