хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Когда руки чешутся...


Начать с того, что болеть скучно.
Особенно, если невозможна тонкая работа...
Вот и решил поделать что попроще.



8

Коментарі

123.10.19, 15:22

    223.10.19, 15:49

    всью жись по-природам шастаю а ножа людського ніколи у мене небуло

      323.10.19, 15:54Відповідь на 2 від НеЖриМоэСало5

      всью жись по-природам шастаю а ножа людського ніколи у мене небулоа я без ножа нікуди...

        423.10.19, 15:57

        Ножеметатель? Зачем столько ножей то???

          523.10.19, 15:57Відповідь на 3 від Philosopher

          всью жись по-природам шастаю а ножа людського ніколи у мене небулоа я без ножа нікуди...нікуда....чи калбасу пачистить на закусть чи рипку випотрошити...все якимись тупими криваками користуюсь, аш блять зло бере
          а тобі нахуя острі придмети тиж вроді по-спеціям

            623.10.19, 16:02Відповідь на 4 від Манго

            Ножеметатель? Зачем столько ножей то???Ну, несколько со своим назначением, а остальные - временно (починка или ожидание ножен)

              723.10.19, 16:04Відповідь на 5 від НеЖриМоэСало5

              всью жись по-природам шастаю а ножа людського ніколи у мене небулоа я без ножа нікуди...нікуда....чи калбасу пачистить на закусть чи рипку випотрошити...все якимись тупими криваками користуюсь, аш блять зло бере
              а тобі нахуя острі придмети тиж вроді по-спеціям
              По-перше - я не тільки по спеціям, а по-друге - ніж завжди потрібен

                823.10.19, 16:06Відповідь на 7 від Philosopher

                всью жись по-природам шастаю а ножа людського ніколи у мене небулоа я без ножа нікуди...нікуда....чи калбасу пачистить на закусть чи рипку випотрошити...все якимись тупими криваками користуюсь, аш блять зло бере
                а тобі нахуя острі придмети тиж вроді по-спеціям
                По-перше - я не тільки по спеціям, а по-друге - ніж завжди потрібен
                тут я стабой сагласна, чи там москаля підрізати, чи дамі довгі шнурки на кросівках обчикрижити, чи банку кільки фтаматном соусі одчинити

                  923.10.19, 16:29Відповідь на 8 від НеЖриМоэСало5

                  та да

                    1023.10.19, 16:59Відповідь на 3 від Philosopher

                    всью жись по-природам шастаю а ножа людського ніколи у мене небулоа я без ножа нікуди...маньячишь потихоньку?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна