Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Легенди Попової балки

42

Коментарі

129.04.12, 17:54

Що для них вартують легенди?
Вони розглядають все тільки через призму прибутків, як і всі тимчасовці мешканці нашої Землі.
.

    230.04.12, 10:08Відповідь на 1 від helsan

    Коли знімали кадри з кобилою, за 300 метрів працювали два бульдозери. І бульдозеристи навіть не поцікавилися, що то ми там таке робимо. А я навіть депутатське посвідчення з собою взяла. Думала доведеться відгавкуватися...А виявляється їм навіть не цікаво. Без жалю зрізають ковшами квіти і більше нічого їх не цікавить, аби гроші платили. Хоч мене в кадрі ніде і немає, але тепер намагаюся розповсюдити це відео. Бо такий жах коїться по всій Україні.

      330.04.12, 11:26Відповідь на 2 від ЯКриворожанка

      Коли знімали кадри з кобилою, за 300 метрів працювали два бульдозери. І бульдозеристи навіть не поцікавилися, що то ми там таке робимо. А я навіть депутатське посвідчення з собою взяла. Думала доведеться відгавкуватися...А виявляється їм навіть не цікаво. Без жалю зрізають ковшами квіти і більше нічого їх не цікавить, аби гроші платили. Хоч мене в кадрі ніде і немає, але тепер намагаюся розповсюдити це відео. Бо такий жах коїться по всій Україні.Слів нема. І що ж це ми за люди такі, українці, що нас не цікавить наше майбутнє, про минуле й годі говорити?
      Про тих, що в бульдозерах сидять не питаю, а хто ж стоїть за цим всім? І коли це почалося?

        анонім

        430.04.12, 11:28

        Окупанти! Для них наша память небезпечна, ото і нищать. Особливо все, що повязано з дохристиянськими часами.Поширюю.

          анонім

          530.04.12, 11:34Відповідь на 3 від helsan

          .Слів нема. І що ж це ми за люди такі, українці, що нас не цікавить наше майбутнє, про минуле й годі говорити?
          Про тих, що в бульдозерах сидять не питаю, а хто ж стоїть за цим всім? І коли це почалося?
          А за тими, хто в бульдозерах, не українці. В крайньому випадку -- яничари-совки. А частіше -- жидва. Доки не зрозуміємо цього, доти і будуть по нас бульдозером їздити. http://blog.i.ua/community/3062/976869/

            630.04.12, 11:36Відповідь на 5 від анонім

            Партія регів продовжує традиції НКВДистів.

              анонім

              730.04.12, 11:39Відповідь на 6 від ЯКриворожанка

              Партія регів продовжує традиції НКВДистів.Так і є. Посилання в ком 5 -- підтвердження цього.

                830.04.12, 11:40Відповідь на 3 від helsan

                За цим стоїть клан Джарти. Власник цього карєру зять Джарти - Валерій Омельченко. А його жінка Вікторія - голова господарського суду міста Київ. Почалося це під час премєрства ВФЯ у 2007 році. Тоді ж, коли й роздерибанили Межигіря.

                  930.04.12, 11:44Відповідь на 4 від анонім

                  Так там вигортають і кістки солдатів часів ВВВ. Це поле - основне місце боїв за визволення Кривого Рогу. Там загинуло більше 20 тисяч солдат. Звісно, що не всі вони поховані так, як потрібно. В березні 1943 року трупи просто стягували у воронки і прикидали землею. У той час річка була червона від крові.

                    1030.04.12, 11:46Відповідь на 5 від анонім

                    .Слів нема. І що ж це ми за люди такі, українці, що нас не цікавить наше майбутнє, про минуле й годі говорити?
                    Про тих, що в бульдозерах сидять не питаю, а хто ж стоїть за цим всім? І коли це почалося?
                    А за тими, хто в бульдозерах, не українці. В крайньому випадку -- яничари-совки. А частіше -- жидва. Доки не зрозуміємо цього, доти і будуть по нас бульдозером їздити. http://blog.i.ua/community/3062/976869/
                    В бульбозерах жидва-анекдот?
                    Не про це я запитував? Уважніше читайте. Бульбозерісти - виконавці, а люди ДЕ?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      8
                      попередня
                      наступна