Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Інгулецький степ 18.04.12





Це розрили курган чорні археологи, які себе називають "Пошук Дніпро"
17

Коментарі

119.04.12, 13:27

Що ж нам треба таке зробити, щоби наш український народ перетворився із соціального ідіота в соціального інтелектуала?

    219.04.12, 15:34Відповідь на 1 від Creator2009

    У мене раніше були сподівання що повинна якось влада відреагувати на майбутню екологічну катастрофу, але виявляється їм все "по фігу"! А після Цього матеріалу http://video.i.ua/user/613823/8535/252016 , я взагалі не знаю, як Україна буде вибиратися з цієї ями...

      анонім

      320.04.12, 09:16

      І нема на те все ради!

        420.04.12, 11:39Відповідь на 3 від анонім

        А хто ж буде раду давати, коли в міністерстві природоохорони ті ж самісінькі бандюки сидять. Їм людину вбити раз плюнути, а про кургани і квіточки і мова не йде.

          анонім

          520.04.12, 11:52Відповідь на 4 від ЯКриворожанка

          А хто ж буде раду давати, коли в міністерстві природоохорони ті ж самісінькі бандюки сидять. Їм людину вбити раз плюнути, а про кургани і квіточки і мова не йде.На жаль, справа не в них. Ми у 80-их відстояли Гранітно-Степове Побужжя. Проти нас була серьозніша машина, ніж сьогоднішня жлобська влада. Просто тоді ми вставали і робили справу. А зараз я про це можу тільки говорити. А піднятись... І дивлюсь це не тільки в мене така безпомічність. Як це подолати? Адже усі розуміють, якщо піднімемося -- і сліду не лишиться від бандюків. Але ж не піднімаємося.... Нема Бандери!!!

            620.04.12, 12:03Відповідь на 5 від анонім

            Не порівнюйте часи. У 84 році саме це родовище заборонили розробляти на рівні Щербицького. Бо по даним техніко-економічного обґрунтування це може призвести до непередбачуваних наслідків. А нинішнім бандюкам усе "пофіг" Їх не цікавлять наслідки. Ліквідовувати екологічну катастрофу буде держава. Так що справа саме в них! Ми вже вичерпали усі ресурси. Залишилося тільки підпалювати техніку, але тоді ми гарантовано опинимося за гратами. Чи у вас є щодо цього сумніви?

              Гість: lyo Dnepr

              721.04.12, 21:40Відповідь на 6 від ЯКриворожанка

              Бандеривец или лукавит, или не понимает, что нынешний режим гораздо хуже советского времен Иосифа Сталина.

                821.04.12, 21:45Відповідь на 7 від Гість: lyo Dnepr

                Просто він знається на таких речах поверхово. А ми вже так влізли в це болото, що знаємо на перед, що відповість той чи інший чиновник на наше чергове звернення. Навіть прокуратура розводить руками від безсилля перед бандюківським "беспределом". Порушення законів по всім напрямкам, а зробити нічого не можуть.

                  Гість: lyo Dnepr

                  921.04.12, 21:56Відповідь на 8 від ЯКриворожанка

                  В таком солидном возрасте и быть таким инфантильным стыдно

                    1021.04.12, 22:01Відповідь на 9 від Гість: lyo Dnepr

                    Він колись розповідав, що в далекі роки він був, здається, помічником депутата. Але тоді депутатський мандат міг щось вирішити, а зараз депутатів так само посилають, як і простих смертних. Тому у нього своє бачення, що можна щось зробити через державні органи. Колись може й можна було, але за останні пів року - повний АБЗАЦ правовій системі.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна