Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Лана

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 40-57 років

Всім учасникам СТ "Твоя Україна" : Рабы, сосите пиво!

10

Коментарі

Гість: заблокований

12.04.12, 13:35

клас!!!Ще би всі задумалися над цим. В державі має бути політика направлена на розвиток національної ідеї, розвиток української нації і не ставити на такий напрямок жида табачника.

    22.04.12, 13:38Відповідь на 1 від Гість: заблокований

      32.04.12, 19:27

      Чудово проспівано,потрібно це крутити по всіх радіо і телеканалах,хай громадяни чують і задумаються над цими словами,жид це ворог всього людства.

        42.04.12, 19:47Відповідь на 3 від Korsar-K

        100%

          53.04.12, 07:34

          Щось я назву замітки до кінця не зрозумів.

            63.04.12, 09:27Відповідь на 1 від Гість: заблокований

            в какой стране?

              Гість: заблокований

              73.04.12, 10:12Відповідь на 6 від Hudson Hawk

              ... в державі Україна !

                83.04.12, 10:23Відповідь на 7 від Гість: заблокований

                ну не при этих же, они такого не понимают - национальная идея
                дерибан в особо крупных, вот это идея.

                  93.04.12, 10:40Відповідь на 3 від Korsar-K

                  Чудово проспівано,потрібно це крутити по всіх радіо і телеканалах,хай громадяни чують і задумаються над цими словами,жид це ворог всього людства.Задай поиск "Харчиков" - услышишь кое-что и посильнее!

                    103.04.12, 20:07Відповідь на 5 від Мреє DAD

                    Мною з Ютюбу у СТ "Твоя Україна" було розміщено відео:"Олег Соскин :украинцы -это рабы, канибаллы и биомасса"
                    З усіх боків на мене (не на Соскина!) почали спускати Полкана так звана "мімікрія" на українців. Врешті -решт, хтось вирішив, що українці НЕ раби, Не.канібали ...і модератори видалили це відео та ще й поставили мені комуністичну відзнаку.
                    У відповідь - для учасників СТ "Твоя Україна" і розміщено даний відеоролік. А до назви "Рабы, сосите пиво!" від мене додано "Всім учасникам СТ "Твоя Україна" :.
                    А далі мені потрапила до уваги інформація, що на виборах у лютому ПРигів здобула перемогу по 19 із 36 одномандатних та мажоритарних округах, що становить 53%. І наступну замітку для мімікрістів названо :
                    Українці не РАБИ, не КАНІБАЛИ, не БІОМАСА! http://blog.i.ua/community/3252/953409/

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна