хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Людей били ногами: розбирати ринок "Юність" пригнали "Беркут"



Сьогодні близько 4-ї ранку до ринку ТОВ "Левадія Груп" (ринок "Юність",  на перетині вулиць Миропільської і Шолом-Алейхема, - ред.) під'їхали працівники ДАІ, два автобуса з "Беркутом", з комунального благоустрою Києва", багато тракторів, екскаваторів та прибиральної техніки. Почали зрізати сваркою металеві двері. Охоронці ринку зателефонували керівництву. Ті примчали на місце, проте міліція не давала жодних пояснень. На місці був заступник голови Деснянської райадміністрації Вадим Костюченко.

"Вони (з райадміністрації, - ред) мені сказали, що ми бандити. Не маємо жодних дозвільних документів", - розповів Костянтин Кобальчук, адміністратор ТОВ "Левадія груп". - Насправді вони хочуть грошей. Я цього не приховую. Хотіли увійти до складу співзасновників. Вимагали 30%. І тоді б ми нормально працювали".



22 лютого янучари те ж саме планують зробити на ринку "Лісовий"

http://www.gazeta.ua/articles/np/_lyudej-bili-nogami-rozbirati-rinok-yunist-prignali-berkut-ta-ekskavatori/423453

18

Коментарі

120.02.12, 19:03

Зважаючи на те, як донецький "базарний люд" рвав горлянки "ЗА ЯНУКОВИЧА", мені цю публіку чомусь анітрохи не жаль!

За що боролись - на те і напоролись!!!

    220.02.12, 19:53Відповідь на 1 від Східняк

    Ви праві, хай знають, кого обирають

      320.02.12, 20:24Відповідь на 1 від Східняк

      Так це київський "базарний люд" - чи вони туди ж?

        420.02.12, 20:42

          520.02.12, 23:09Відповідь на 3 від dytyna

          Так це київський "базарний люд" - чи вони туди ж?Та ні! Я за донецькими спостерегав. А наскільки київські "синіли" то мені не відомо, але загальна тенденція свідчить що і донецьких "синяків" сія чаша не омине - можливо тоді нарешті у "бестолковках" просвітлення настане.

          Хоча зараз вже ніхто не зізнається що голосував за "свого пацана" - всі як один, слідом за "противсіхами", божаться "я цю владу не обирав".

            Гість: Млада

            620.02.12, 23:10Відповідь на 1 від Східняк

            Зважаючи на те, як донецький "базарний люд" рвав горлянки "ЗА ЯНУКОВИЧА", мені цю публіку чомусь анітрохи не жаль!

            За що боролись - на те і напоролись!!!

            Ви не праві, ці люди не донецькі і далеко не всі за януковича

              721.02.12, 01:06Відповідь на 6 від Гість: Млада

              Зважаючи на те, як донецький "базарний люд" рвав горлянки "ЗА ЯНУКОВИЧА", мені цю публіку чомусь анітрохи не жаль!

              За що боролись - на те і напоролись!!!
              Ви не праві, ці люди не донецькі і далеко не всі за януковича
              Подай Боже, щоб так було...

                821.02.12, 07:29

                А силовики так запопадливо відробляють свій хлєбушок... Пси...

                  Гість: Лютый Гриня

                  922.02.12, 15:48Відповідь на 1 від Східняк

                  Зважаючи на те, як донецький "базарний люд" рвав горлянки "ЗА ЯНУКОВИЧА", мені цю публіку чомусь анітрохи не жаль!

                  За що боролись - на те і напоролись!!!
                  Підтримую на всі 100%

                    1022.02.12, 15:56Відповідь на 9 від Гість: Лютый Гриня

                    Зважаючи на те, як донецький "базарний люд" рвав горлянки "ЗА ЯНУКОВИЧА", мені цю публіку чомусь анітрохи не жаль!

                    За що боролись - на те і напоролись!!!
                    Підтримую на всі 100%
                    Мої спостереження стосуються виключно Донецька!
                    Як себе поводили "трударі прилавку та гірь" в інших містах нехай скажуть їх земляки.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна