хочу сюди!
 

Наталія

44 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 44-52 років

Про громадянську позицію

Ольга Сумська почала думати про переїзд до Росії (о Боже, як ми без неї!), а все тому що її зацькували. А зацькували її  “томущопослідовна”. Давайте подивимося як швидко Оля може кардинально поміняти свої переконання.

Ще два місяці тому вона співчувала, переживала і звичайно ж даваа про це інтерв’ю, бо як можна переживати без інтерв’ю?

Цього тижня артистка підписала листа, у якому підписалася під тим, що Тимошенко насправді ж ніяка не мучениця, а аферистка. А як же переживання і голосіння, які були до цього.

І тепер пані Ольга говорить про те, що народ не може прийняти її громандську позицію. Проблема в тому, що те, що вона називає “громадською позицією”, насправді кхм … підійду здалеку… безпринцине пристосування до політичних реалії. Які можуть бути принципи і позиції, якщо вони так швидко змінюються?



Автор Marmuletka
http://ragu.li/?p=2476

***
Є принципова різниця між підписанням коллективних заяв на підтримку когось та на шельмування.
Останнє: це суто кдб-ський світогляд про порядність і мораль.


Взагалі, це дуже добре, що з"являються за допомогою Германіхи такі листи, які показують українському народові справжнє людське обличчя тих, кого раніше за недостаньою обізнаністю шанували.
Завдяки цьому листу я нарешті зрозумів, чому відомий український режисер Юрій Іллєнко наприкінці життя раптом перестав спілкуватися зі своєю першою дружиною Ларисою Кадочниковою (вона також приєдналась до підписання цього листа ганьби за інфо ЛБ). Його поведінка була настільки жорсткою та демонстративною (він з нею навіть відмовлявся здороватися), що на багатьох з кінобомонду це справляло шок. Причина була і виявилася дуже банальною: Іллєнко дізнався, що його перша дружина регулярно "стукала" на нього в КДБ.

12

Коментарі

Гість: Alter_ego*

119.02.12, 14:07

Я вже виказала свою думку одним словом - бляндинка!

    219.02.12, 14:16

    сподобався коментар з ЛБ:

    Разумнов Валентин
    "Солженицина не читали, но
    осуждаем!", "Сахаров - предатель советского народа!". Вам не кажется, что письмо
    "известных украинок" и "гневные письма советской интеллигенции" стряпали
    выпускники одной школы одной известной организации? Факты? Бучинская -
    малоизвестная певица в 27 лет получает одновременно 2 звания: нар. артистки и
    майора МВД(!!!). Скорик, которую многие бывшие коллеги по Руху считают агентом
    КГБ, методами френологии по формам черепов в духе Геббельса определяет Януковича
    представителем высшего сословия, а Тимошенко - плебейкой. Чем взяли остальных
    подписанток можно только предполагать. Но то, что самая дорогая из всех - это
    Сумская - сомнений нет. И это не оскорбление: если артистка влезает в политику и
    назы

      319.02.12, 14:28

      Ольга Сумська просто не знає, що її чекає самотня старість і обличчя в зморшках. Вона думає, що життя безкінечне.

        419.02.12, 14:28

        Я теж писав-хвойда!!!!

          Гість: lyo Dnepr

          519.02.12, 14:59

          Прежде чем получить большой пост в команде напёрсточников, обязательно нужно вывалять себя в говне, иначе не примут в свои ряды.

            619.02.12, 15:11

            Ну і хай летить ковбаскою,повітря чистіше.

              Гість: Премьер_Я

              719.02.12, 15:30

              все через годик второй лизать ботинки янеку будете ... и лежать в поклоне, когда он будет пролетать над вами на своей августе

                819.02.12, 16:22

                Мої близькі та рідні часто-густо обурювалися моїм ставлення до Сумської, не Наталі, Ольги. Я називав її "шкірястою", тобто (рос.) "скалящейся". Тепер я їм на підтвердження своєї правоти тицяю їм листа, підписаного Сумською.

                  919.02.12, 16:32Відповідь на 3 від ЯКриворожанка

                  та зняти з нею кіло- два шпаклівки, що вона щодня накладає і нею вже можна дітей лякати

                    1019.02.12, 16:34Відповідь на 3 від ЯКриворожанка

                    Тепер ти Сумська, вже не Сумська, а Донецкая. Так ти ще не знала, що підписалася під тим, що прогинатись тобі вже прийдеться до скону

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна