хочу сюди!
 

Галинка

35 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 31-40 років

Обговорення України у ПАРЄ почалося із засудження політрепресій

У Страсбурзі почалося обговорення звіту по Україні, підготовленого Моніторинговим комітетом ПАРЄ. Про це повідомляє кореспондент Тижня зі Страсбургу.У короткій презентації документу Майліс Репс та Маріетта де Пурбе-Лінден наголосили, що ув’язнення Юлії Тимошенко має в очах Заходу політичне підгрунтя. «Ми чекаємо доказів політичної волі з боку української влади, політична відповідальність мусить бути відокремлена від економічної та кримінальної, а право на справедливий судовий розгляд мусить бути забезпечене», - підкреслила пані де Пурбе-Лінден. Після доповідачок моніторингового комітету виступив голландський депутат Пітер Омзіт. Він висловив критичні зауваження з боку своєї політичної групи - Європейської народної партії та наголосив, що занадто часто в Україні 6 стаття Європейської Конвенції прав людини не дотримується. Французька соціалістка пані Бурзай зауважила, що «Україна не дуже схожа ані на найкращого учня в школі демократії, ані на зразкового хворого в лікарні». Вона наголосила, що політичні проблеми в Україні тим більше прикрі, що півроку тому Україна головувала в Комітеті Міністрів РЄ. Лібералка Мате Пі з Андори заявила, що в Україні немає ані справедливого судового розгляду, ані поваги до особистості, ані можливості в небезпеці здійснювати опозиційну діяльність. Коли представник групи Європейських демократів, до яких входить партія Регіонів, депутат із Турції пані Бакір переконувала присутніх, що «Україні треба дати час», представник від ліберальної партії від Нідерландів пан Кокс привернув увагу на критичний стан здоров’я  Юлії Тимошенко, Юрія Луценка, Валерія Іващенка. «Варто дочекатися, щоб усі вони померли за ґратами? - риторично запитав він. - Помаранчева революція кілька років тому розчулила цілий світ. Нині світу зимно від недоброго політичного клімату». 
Члени української делегації Микола Шершун (Блок Литвина), Іван Попеску, Олексій Плотніков та Юлія Льовочкіна (всі – Партія регіонів) переконують членів ПАРЄ, що українська ситуація «цілком відповідає європейським стандартам».
У своїх виступах кожен з них на свій спосіб презентував щедрий перелік українських досягнень. «Тільки три з 30 зобов’язань ще не виконані», - наголосив у виступі голова української делегації Іван Попеску. У свою чергу Шершун висловив чимало аргументів за те, щоб статті 364 та 365 Кримінального кодексу залишалися в українському законодавстві. «Це потрібний інструмент у боротьбі з корупцією», - проголосив він.   Як відомо, за статтею 365 ч.3 екс-прем’єр-міністра Юлію Тимошенко засуджено до 7 років ув’язнення. Йому заперечив БЮТівець Сергій Соболєв: «Рівень корупції в Україні надзвичайно високий. Янукович собі побудував палац у Межигір”ї, а міністр Бойко собі придбав нафтову вишку. Чи можуть собі уявити подібне мешканці демократичних країн?». Соболєв наголосив, що в камері у Юлії Тимощенко повсякчас горить світло, що вона перебуває під постійим відеоспостереженням та не отримує належної медичної допомоги. Нагадаємо, у Страсбурзі триває обговорення звіту по Україні, підготовленого Моніторинговим комітетом ПАРЄ. Як повідомлялося, раніше українська опозиція закликала ПАРЄ позбавити українську делегацію повноважень через те, що як мінімум три члени української делегації, заявлені як представники опозиції, але насправді представляють правлячу в Україні партію. 
24 січня Комітет з питань регламенту проголосив, що під час нинішньої сесії ПАРЄ українську делегацію не будуть позбавляти права участі у роботі організації. Найближчим часом ПАРЄ надішле спікеру Володимиру Литвину офіційного листа із вимогою навести лад із пропорційним представництвом влади та опозиції в українській делегації.
Нагадаємо, сьогодні ПАРЄ має ухвалити резолюцію щодо України. Як розповів Тижню представник партії “Батьківщина” в українській делегації ПАРЄ Євген Суслов, на вечірні обговорення завжди залишається менше депутатів, тому кожен голос буде - на вагу золота.
5

Коментарі

Гість: Ром@н_Сергеич

126.01.12, 20:20

Сбылась мечта юлефанов. http://focus.ua/politics/216770/

    226.01.12, 20:34Відповідь на 1 від Гість: Ром@н_Сергеич

    Я не юлефан, але жити в правовій державі і моя мета.
    А Ви все з ветеранами та історією воюєте?

      Гість: Ром@н_Сергеич

      326.01.12, 20:39Відповідь на 2 від gatyla

      Я не юлефан, але жити в правовій державі і моя мета.
      А Ви все з ветеранами та історією воюєте?
      Да вот деды не добили.

        426.01.12, 20:57Відповідь на 3 від Гість: Ром@н_Сергеич

        Ага. І Фінляндію не добили. І Угорщину. І Чехословаччину. І Афганістан.
        Раб не може підкорити вільну людину.

          Гість: Ром@н_Сергеич

          526.01.12, 21:01Відповідь на 4 від gatyla

          Ага. І Фінляндію не добили. І Угорщину. І Чехословаччину. І Афганістан.
          Раб не може підкорити вільну людину.
          Вторжение в эти страны не поддерживаю.

            626.01.12, 21:05Відповідь на 5 від Гість: Ром@н_Сергеич

            А вторгнення більшовицьких військ в 18 р. в Україну? Ви ж чудово розумієте, що без допомоги Радянської Росії, більшовичкам в Україні (максимум 15 % підтримки, здається) був би кірдик.

              Гість: Ром@н_Сергеич

              726.01.12, 21:20Відповідь на 6 від gatyla

              А вторгнення більшовицьких військ в 18 р. в Україну? Ви ж чудово розумієте, що без допомоги Радянської Росії, більшовичкам в Україні (максимум 15 % підтримки, здається) був би кірдик. где можно подробно почитать про взляды населения Украины в 1918? Просто интересно стало.

                826.01.12, 21:29Відповідь на 7 від Гість: Ром@н_Сергеич

                Вибори до українських Установчих зборів
                http://pidruchniki.ws/16610816/istoriya/bilshoviki_ukrayini

                  Гість: Ром@н_Сергеич

                  926.01.12, 22:05Відповідь на 8 від gatyla

                  Вибори до українських Установчих зборів
                  http://pidruchniki.ws/16610816/istoriya/bilshoviki_ukrayini
                  Я думал вы дадите ссыль где взгляды населения, а не сьезда советов.

                    1026.01.12, 22:12Відповідь на 9 від Гість: Ром@н_Сергеич

                    А кого представляли ці ради? Вибори то були демократичні. І більшовички мали 10 %.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна