Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

lykasha

51 рік, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 38-50 років

Гроші : Хатинка Ющенка в Карпатах

27

Коментарі

129.11.11, 06:44

Хіба після революції Ющенко дбав про розбудову демократичної України, тільки про свій добробут. Цей сюжет наочно показує, що Юля була права у протистоянні президенту з червивою грошима душею. Ющенко свідомо реанімував Януковича універсалом, останній видлубав з під нігтів свого бізнесу дещицю грошей і передав помаранчевому зраднику. Тепер Ющенко насолоджується своїм добробутом і тішить себе тим, що він увійшов в історію України. Свого часу , коли обирався 1-й президент України Л.М.Кравчук, я сказав своєму оточенню. Ця людина комунист, але він в історію не плюне. Так і вийшло. Ющенко не тільки не плюнув в історію, він нам і там добряче нагепав. ( рос. нас.....л). Вибачайте на лихому слові.

    229.11.11, 07:13Відповідь на 1 від VChmyriov

    Хіба після революції Ющенко дбав про розбудову демократичної України, тільки про свій добробут. Цей сюжет наочно показує, що Юля була права у протистоянні президенту з червивою грошима душею. Ющенко свідомо реанімував Януковича...

      Гість: Лютый Гриня

      329.11.11, 08:01Відповідь на 1 від VChmyriov

      Хіба після революції Ющенко дбав про розбудову демократичної України, тільки про свій добробут. Цей сюжет наочно показує, що Юля була права у протистоянні президенту з червивою грошима душею. Ющенко свідомо реанімував Януковича універсалом, останній видлубав з під нігтів свого бізнесу дещицю грошей і передав помаранчевому зраднику. Тепер Ющенко насолоджується своїм добробутом і тішить себе тим, що він увійшов в історію України. Свого часу , коли обирався 1-й президент України Л.М.Кравчук, я сказав своєму оточенню. Ця людина комунист, але він в історію не плюне. Так і вийшло. Ющенко не тільки не плюнув в історію, він нам і там добряче нагепав. ( рос. нас.....л). Вибачайте на лихому слові.Як я колись раділа,що у нас буде такий президент, а на ділі це звичайний клоп

        Гість: Лютый Гриня

        429.11.11, 08:02Відповідь на 1 від VChmyriov

        Дякую, пане Вікторе за екскурсю. Коли ж йому було думати за народ???

          529.11.11, 08:26

          М-да.... "Ці руки нічого ні крали..."

            629.11.11, 08:58

            І де Ви були з цим сюжетом 6 років тому?

              729.11.11, 09:01Відповідь на 5 від Piligrim7

              М-да.... "Ці руки нічого ні крали..."

                Гість: Андрій Вітрів

                829.11.11, 09:52

                Розстріляти!!! Щоб інші знали!!!

                  929.11.11, 10:15Відповідь на 1 від VChmyriov

                    1029.11.11, 10:42

                    Це той, що у Юлі побачив корупцію, а сам патинок дбав так за людей, що аж у заповідну зону забрався, попа собі найняв, думає що гріхи йому відмолить.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна