хочу сюди!
 

Marina

44 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 42-50 років

У Раді Європи замислилися над санкціями проти України

На засіданні Моніторингового комітету Парламентської Асамблеї Ради Європи, що відбулося 17 листопада в Парижі, йшлося про можливі  застережні заходи проти української влади.У розмові із кореспондентом Тижня один з  працівників секретаріату ПАРЄ зазначив, що «виглядає так, ніби українське керівництво навмисне провокує європейські політичні кола».

«Зобов’язання як не виконувалися, так і не виконуються роками. Обіцяли вдосконалити Кримінальний кодекс і не зробили. Не пустили  доповідачів відвідати в СІЗО Тимошенко та Луценка. Обговорення нового виборчого закону зайшло у глухий кут. Така поведінка гарантовано веде до погіршення відносин», - вважає він. Не лише депутатів з Моніторингового комітету, але й керівництво Ради Європи неприємно здивував той факт, що президент Янукович, вперше за всі роки членства України в міжнародній організації, не побажав зустрітися з доповідачками Маріеттою де Пурбе-Лундін та Майліс Репс. У свою чергу міністр юстиції Олександр Лавринович, якого запрошували на засідання Моніторингового комітету, до Парижа не приїхав.

«Українські лідери копіюють російський стиль, - припустив один з членів французької делегації. - Там також не люблять зустрічатися з  доповідачами. Свідомо це робиться чи автоматично, не так і важливо. Але наслідки для Києва такі: його все більше й більше знову будуть  асоціювати з Москвою». Якщо Україна далі нехтуватиме що власними зобов’язаннями перед Радою  Європи, що принципами верховенства права та поваги до свободи слова,  комітет, можливо, запропонує символічні санкції проти Києва. 

Це можуть бути і позбавлення української делегації права голосу на пленарних засіданнях ПАРЄ, і можливе призупинення членства, й зміна статусу з повноправного члена органіазції на спостерігача.  «Україна сьогодні стала однією з найбільших проблем ПАРЄ, - зазначив один з французьких депутатів. - Не те щоб у Росії або в Азербайджані ситуація принципово краща, але у цих країнах вона стабільно недобра. В Україні ж негативні тенденції прогресують дуже швидко».  На засіданні Моніторингового комітету було вирішено, що на початку січня доповідачки знову відвідають Україну й спробують поспілкуватися із керівництвом держави. 15 грудня комітет ще раз збереться в Парижі. На цей час проміжний звіт по Україні буде практично готовий. Його заплановано до обговорення на січневій сесії ПАРЄ 23-27 січня.
9

Коментарі

Гість: lyo Dnepr

118.11.11, 20:12

Европа проспала Украину. Купилась на лесть наперсточников. Наперсточники развели европейцев. На очереди Кремль. Здесь их понты не проканают

    218.11.11, 20:27Відповідь на 1 від Гість: lyo Dnepr

    Европа проспала Украину. Купилась на лесть наперсточников. Наперсточники развели европейцев. На очереди Кремль. Здесь их понты не проканаютЕвропа проспала Украину не сейчас, а в 2005-2008, а мы проср...ли Украину в 2010.
    Такая Украина Европе не нужна в целом. Страх приграничных с нами стран от приближения РФии к их границам заставляет их еще думать, но есть две страны - Германия и Франция, которые в связке РФией, пока там Меркель и Саркози и они не отступят. А нашим это и не очень нужно.

      319.11.11, 09:19

      Швидше б.

        420.11.11, 18:00

        В Україні ж негативні тенденції прогресують дуже швидко
        Я б сказала - з геометричною прогресією.