Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Світовий рекорд силача у Львові.

8 вересня у Львові проходив Ярмарок спорту. Під час нього львів'янин Володимир Рекша встановив світовий рекорд у важкій атлетиці. Він шість разів підняв 100-кілограмову гирю однією рукою. Хоча для встановлення рекорду потрібно було лише чотири підйоми. "До цього я готувався два місяці. Постійно тренувався. Цілу ніч не міг заснути перед сьогоднішнім днем. Дуже хвилювався. Навіть і не розраховував зробити стільки підйомів. Гадаю, це підтримка глядачів, які сьогодні прийшли, допомогла мені встановити рекод", - сказав Рекша. Джерело: ="http://gazeta.ua/articles/life/_lviv-yanin-vstanoviv-svitovij-rekord-zi-100-kilogramovoyu-gireyu/398885">Gazeta.ua</a> Рекорд встановлено неофіційно. Для його фіксації потрібно було запросити представника Книги рекордів. Але коштів на це не знайшлося. "Головне те, що я показав, що можу-таки це зробити. А представника Книги рекордів запросимо наступного разу", - впевнений атлет. "Володимир зробив велику річ. Я в захваті від нього. Навіть всесвітньо відомий стронгмен Маріуш Пудзяновський ніколи не працював з такою вагою", - сказав власник титулу "Найсильніша людина світу 2009 року" Сергій Конюшок.

Павло ПАЛАМАРЧУК

6

Коментарі

18.09.11, 20:56

    29.09.11, 06:44

      39.09.11, 09:31

      Наші козаки завжди були найсильніші!

        49.09.11, 09:51

        ОГО! - це СПРАВЖНIЙ КОЗАК!!!