хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Газова справа. Деталі політичного вбивства.



Виступ Юлії Тимошенко в суді. Стенограма від 24.06.2011.


- Пане суддя, уважно вивчивши матеріали справи, я прийшла до висновку, що тут є три ключові закиди на мою сторону:
Перше: це те, що я усвідомлювала, що зазначені у директивах, які я підписала, умови контракту продажу природнього газу у 2009-2019 роках для споживачів України є ніби-то економічно невигідними та неприйнятними для України і призводять до спричинення збитків державі.
Друге: що я, з метою формування по відношенню до себе позитивного іміджу, прийняла та ніби-то затвердила своїм підписом та печаткою Кабінету Міністрів письмові директиви ніби-то Кабінету Міністрів України для делегації НАК Нафтогаз на переговорах з ВАТ Газпром щодо укладання контракту з купівлі-продажу газу.
І третє, що зазначені якби-то умисні протиправні дії, привели до матеріальних збитків державним інтересам в особливо великих розмірах на суму 194 млн 600 тис долл.
Хочу заявити, що слідчі, генеральний прокурор, його заступники дуже добре знали, що в моїх діях не має жодного порушення закону, але не зважаючи на це вони цей абсурд доводять сьогодні до судового фарсу.

15

Коментарі

116.08.11, 21:56

    216.08.11, 21:57

    Им никакие доводы не резон. Суда как такового уже не существует. Это бандитская разборка.

      316.08.11, 22:09Відповідь на 2 від ab absurdo

      це - не їм, це - нам. Щоб ніякі іуди потім байки не розповідали.

        анонім

        416.08.11, 22:20Відповідь на 3 від viktor67

        Я не хочу чтобы маразматики правили бал. Сегодня я СБУшному лейтенанту( управления допусков), сказал, что бы он меня не допустит к ЗПЖРО ЧАЭС, что я много буду говорить, то меня не пустят на ЧАЭС. Интересно ОН МЕНЯ ЗАМЕНИТ. Интересно как мы с такими козлами будем оббезараживать воды.

          516.08.11, 22:37Відповідь на 4 від анонім

          А им плевать, они не собираются для нас ничего обеззараживать. У них в Межигорьях свои очистные стоят, персональные.

            616.08.11, 22:58

            Толкова стаття, "розжовано" по пунктам, як для повних ідіотів, але ці ідіоти ,її просто читати не стануть. Їм по-великому рахунку, без різниці чи винувата Тимошенко, вони ловлять оргазм, як від процесу, так і від відчуття скорого її ув'язнення. Не можу навіть уявити, чим ці убогі будуть займатися, коли Юля сяде.

              анонім

              716.08.11, 23:01Відповідь на 5 від ab absurdo

              Захлебнутся и я первый буду приветствовать, что бы они своим дерьмом накушались. Проффисионалы. Бойко - инженер-химик-технолог, поработав технологом 10лет в Стироле, стал "министром энергетики". Ой не смешите меня. А горные инженеры (по откачки грунтовых вод) братья Клюевы, я знаю кто из ни специалисты -итог не один.Про базарова я вообще помолчу, хотя секретарь КПСС в институте должен получить по роже.

                816.08.11, 23:11Відповідь на 7 від анонім

                В 1998-м имела "честь" с Кровосисей говорить. Поразила убогая тупость. Но по сравнению с его нынешним маразмом - тогда оно было просто Платоном.

                  917.08.11, 00:55

                  Цей балаган розігнати треба.

                    1017.08.11, 01:16

                    Відновити смертну кару!
                    ...і всіх тих бандюковичів-на гіляку!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна