хочу сюди!
 

Людмила

49 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 46-60 років

Олесь Доній про вплив на націю через культуру

10

Коментарі

112.08.11, 15:33

Це дуже характерно для Донія - в той час, коли в країні встановлюється правління хунти, він, народний депутата, знаходить час, щоб розповідати про культуру та етнос, але в нього немає часу, щоб прийти на майдан і займатися конкретними справами. Як вони всі вже задовбали, свині.

    Гість: Barikadnik

    212.08.11, 17:16Відповідь на 1 від viktor67

    to viktor67: Ви або дуже непоінформована або дуже непорядна людина. Доній-один з небагатьох депутатів НУНС(а точніше всього-навсього з двох!), який з першого дня(з п'ятниці) на Майдані. Доній бере участь в усіх вуличних акціях протесту. І Ви очевидно свідомо хочете обрехати цю людину.
    http://tvi.ua/ua/watch/author/?prog=697&video=3364

      312.08.11, 19:39Відповідь на 2 від Гість: Barikadnik

      to viktor67: Ви або дуже непоінформована або дуже непорядна людина. Доній-один з небагатьох депутатів НУНС(а точніше всього-навсього з двох!), який з першого дня(з п'ятниці) на Майдані. Доній бере участь в усіх вуличних акціях протесту. І Ви очевидно свідомо хочете обрехати цю людину.
      http://tvi.ua/ua/watch/author/?prog=697&video=3364
      так, пару раз він з"являвся у наметовому містечку. Потім навіть з"явився намет з ім"ям народного депутата Донія. Все. Вони з Гримчаком черговали пару діб, не більше. То ж не розказуйте мені казки про борців з режимом, я прекрасно бачив, як реально приймали участь у протесті на Хрещатику більшість так званих опозиційних депутатів.

        Гість: Barikadnik

        412.08.11, 23:11Відповідь на 3 від viktor67

        to viktor67 : от Ви і прокололися! Вже визнали ,що Доній "з Гримчаком черговали пару діб", а перед тим брехали,що Доній на Майдан не виходив! А насправді не було жодного дня(!) з п'ятниці(коли почалися акції протесту під Печерським судом),щоб Доній не був у таборі! назвіть хоч одного депутата з НУНС, який би був там частіше, аніж Доній з Гримчаком! От Ви і прокололися! У Вас головна місія-обрехати опозиційних політиків,щоб внести роздрай в опозиційний табір! Доній бере участь майже в усіх акціях протесту за останній рік. І Вам не вдасться його обрехати!

          513.08.11, 05:36Відповідь на 4 від Гість: Barikadnik

          Дивіться не поперхниться своєю слиною.
          Я не казав, що Доній чи Гримчак взагалі не приходили. Я написав, що вони не можуть найти час, "щоб прийти на майдан і займатися конкретними справами". І це дійсно так. У мене є підстави вважати, що активісти на Хрещатику не ефективно використовують свій час, через погану організацію, а т.звані народні депутути в більшості своїй не роблять того, що мають робити. Виключенням є Одарченко, Турчинов, Павловський і кілька інших, які присутні кожен день і намагаються щось робити. А ваш улюблений Олесь поторгував фейсом два дні, привів барда Едуарда Драча і на цьому його "участь" закінчилась. Не багато, як для нардепа.

            613.08.11, 05:43

            Зараз потрібні бійці та народні трибуни, а не "культурологи".

              713.08.11, 20:26Відповідь на 6 від viktor67

              1. а шо конкретно має робити Доній, на тачанці взяти штурмом печерський суд?
              2. з приводу культурологів, можна посперечатися, бо саме культури нашому суспільству і не вистачає, тому і бандюковичі всякі зараз при владі.

                814.08.11, 18:41