хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

На Європу впливає кремлівська параноя.

На Європу впливає кремлівська параноя. Таку думку в інтерв’ю «Українському тижню» висловила колишня заступниця голови Ліберальної групи в ПАРЄ та колишня співдоповідачка Моніторингового комітету ПАРЄ щодо України Ганне Северінсен.

На запитання, які інструменти впливу на європейську політику має зараз Росія, вона відповіла:

«Основний інструмент очевидний – газ. Але на Європу впливає і якась кремлівська параноя. Владімір Путін, коли був президентом, стверджував, що Росія зазнала приниження у 1990-х. Я не думаю, що ми принижували РФ. Але Путін наполягав, що Європа не повинна втручатися у «сферу інтересів Росії», він створив ситуацію, в якій усім довелося розмовляти з ним тільки гарно. Як бачите, Рада Європи дуже мало обговорює ситуацію в Росії, хоча мусить більше критикувати, наприклад, відсутність свободи ЗМІ».

Повну версію інтерв'ю читайте у №32 «Українського тижня».  

7

Коментарі

15.08.11, 15:51

І Америка й Європа сідають перед Росією на свої жоп.
І все, що вони спроможні, так це *критикувати, наприклад, відсутність свободи ЗМІ*.
Дякую Вам за статтю і зноску.

    25.08.11, 19:08Відповідь на 1 від Думи мої

    І Америка й Європа сідають перед Росією на свої жоп.
    І все, що вони спроможні, так це *критикувати, наприклад, відсутність свободи ЗМІ*.
    Дякую Вам за статтю і зноску.
    Будь ласка! Взагалі в Тижні вистачає розумних та глибоких за розумінням суті статей.