хочу сюди!
 

Oksana

42 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-45 років

Патріарху від ФСБ вказано ціль – Україну (світова преса)

Василь Зілгалов.

Прага – Впливові аналітичні видання Заходу стверджують про «припустиму роботу нинішнього патріарха РПЦ Кирила, свого часу, на КГБ, для шпигування за прихожанами за межами Росії» і переконані, що «він й надалі зберігає глибокі контакти з Федеральною службою безпеки Росії». Газети також констатують, що чергове скасування зустрічі президентів Медведєва і Януковича означає лише, що «поступок з боку Росії не буде». Путін збирає у Всеросійський народний фронт і сили з-за кордону, поки-що ближнього, і приймає до ВНФ маргіналів з України… Експерти попереджують, що Україна поступово перетворюється на тропічну землю, а міжнародні екологи б’ють тривогу щодо безчинств браконьєрів в зоні Чорнобиля.

Відоме американське аналітичне видання «Стратфор» вважає, що Москва активізує використання Російської православної церкви і Патріарха Кирила, як свого агента, для розширення впливу у так званих російських сферах випливу в ближньому зарубіжжі, особливо – в Україні. По це свідчить чергова поїздка Кирила до України, де він знову зустрічався з Президентом Януковичем і главою Грузинської православної церкви патріархом Іллею Другим. Експерти зі «Стратфора» не дивуються тому, що РПЦ є слухняним інструментом в руках Путіна та Медведєва. Це, по-перше, стара московська традиція – тримати в руках церкву як політичний інструмент. Це робили Сталін і Єльцин, так робить російська влада і нині. Адже Україна, Грузія, Білорусь та Вірменія – це православні держави. Тим більше, що після смерті «непокірного для Кремля Олексія Другого» до керма РПЦ Кремль долучив Кирила, який, як кажуть американські експерти, «припустимо працював в КГБ в радянський час, допомагаючи службі поширювати свою пропаганду та шпигувати за прихожанами за межами Росії». У «Стратфорі» стверджують, що «Кирило й надалі зберігає глибокі зв’язки з Федеральною службою безпеки». А Путін таким чином «перетворив церкву в сильно політизовану машину, коли патріархія почала чинити вплив на рішення в питаннях соціальних груп і зовнішньої політики». Метою РПЦ, як всюди заявляє Кирило, є «посилення свого впливу на всі слов’янські і східні православні общини». Автори редакційного аналізу «Стратфора» також попереджають, що нині «метою Кирила є посилення впливу Москви на Київ, ослаблення відколотих православних церков в Україні»…Тут наголошено також, що «патріарх Кирило проголосив Київ серцем Російської православної церкви» і «збільшив кількість своїх поїздок до України, шукаючи підтримки у її різних частинах».

Російська «Нєзавісімая газета» вважає, що президенти Росії та України й надалі «жмуть на газ» і Кремль не збирається йти на поступки щодо ціни на «блакитне паливо» для Києва. Вимога з боку Москви залишається чітка й зрозуміла: «зниження ціни на газ можливе лише за умови вступу України в Митний союз, а також створення СП між «Нафтогазом» і «Газпромом». Експерти також вважають, що чергове скасування зустрічі президентів Медведєва і Януковича, яка мала відбутися 31 липня, означає лише одне – «поступок з боку Кремля не буде».

"Москоу таймз" інформує про приєднання української лівої сили Прогресивної соціалістичної партії України Наталії Вітренко до Всеросійського народного фронту Володимира Путіна, що створений для політичної підтримки останнього на наступних у 2012 році президентських виборів в Росії. ПСПУ Вітренко здавна виступає за відновлення єдності України, Росії і Білорусі в єдиній державі. Тепер партія Вітренко братиме активну участь в агітації за Путіна. Речник Путіна Дмитро Песков привітав партію Вітренко в середу з її приєднання до ВНФ і заявив, що « Фронт є відкритим для всіх прихильників». «Москоу Таймз» також нагадує оцінки аналітиків про те, що партія Вітренко була створена свого часу людьми Леоніда Кучми з метою переманити виборців з лівих сил.

6

Коментарі

128.07.11, 16:46

Британці молодці! Пишуть все як є!

  228.07.11, 19:32

  Дякую Вам за таку нарешті радісну звістку! Та невже ми нарешті почуємо голос нашої гаряче коханої "конотопської відьми"!!! А по Україні її будуть транслювати? бо в мене не має російських каналів... Яке щастя це ж буде і відьма і її вірний санчоПанчо! Одне погано, тепер не тільки засилля попси буде, а ще всі гумористи великодержавні до нас наїдуть! Бо в рідній "матушке-росєє" їм не зрівнятися з нашим дохтором економічних наук і просто красавицей!

   Гість: Світанок

   328.07.11, 20:35

   Звісно проплюсував. Стаття вчасна і потрібна, і давно вже всьому світові відомо, що без України Росії "кранти" - це аксіома. Історичний потяг Росії вже давно стоїть у тупіку. Як тільки закінчиться газ, за рахунок якого Росія ще тріпається -тоді і "Ales Kaput"

    429.07.11, 01:50

    Конвульсії імперії перед її прєждєврємєнной кончіною.