Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Герой Вадим Колесніченко .

Олександр Михельсон.

"Не потрібно натужно святкувати те, чого немає". Так народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко сказав про День Незалежності України. Хто як, а я схиляюся перед хоробрістю цієї непересічної людини.

"На сьогодні в Україні є важливіші пріоритети – боротьба з бідністю, розв'язання соціальних проблем... Незалежність нічого не принесла, тільки двадцять ркоів проїдалось те, що отримали від СРСР", – висловився пан Колесніченко в рамках експертного опитування щодо скасування військового параду на День Незалежності (опитування проводилось Дніпропетровським філіалом Інституту Горшеніна). Пан Колесніченко – героїчна людина, від сьогодні я не втомлюватимусь це повторювати. Подумайте самі. Вся країна, незалежно від політичних поглядів і ставлення до української державності, прекрасно розуміє, про кого говорить депутат Колесніченко. Хто конкретно двадцять років "проїдав" не лише те, що залишилось від СРСР, а й те, що, хай там як, створювалось протягом цих років українським народом? Може, це не однопартійці відчайдушного депутата витискали й продовжують витискати останні соки з власних співгромадян, отримуючи надприбутки за рахунок низьких зарплат і відмови від модернізації створених тим самісіньким СРСР заводів? Може, це не вони, за даними абсолютно всіх рейтингів, розбагатіли за два попередні роки, протягом яких решта українців побіднішала? І ясно ж, чому розбагатіли: гроші з наших кишень у буквальному розумінні слова перетекли до їхніх.

8

Коментарі

120.07.11, 10:56

коментарі лишні

    220.07.11, 11:27

    Супер! Как главному "герою", ему - самую высокую виселицу.

      321.07.11, 14:42

      Він що, готовий поділитися награбованим? Тоді він справжній герой!

        421.07.11, 22:15

        Воїстину персонаж... Лишній раз стверджуюся в думці, що не скоро ще відбудеться та Незалежність нашої держави з подібними паразитами...

          Гість: славянофилка

          55.08.11, 08:41

          Пусть этот пидер расскажет СКОЛЬКО ЦАРСКОГО ДОБРА прожрала ВКПб во главе с гомиком-Володенькой Лениным-Бланком ! И сколько ШЕДЕВРОВ из РОССИЙСКИХ МУЗЕЕВ и ХРАМОВ было ими УКРАДЕНО и ПРОДАНО на международных аукционах ! Чья бы собака гавкала.... Урод...