хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Світ Юрія Дрогобича

Фільм з серії "Невідома Україна - Лікарська справа в Україні", присвячений Юрію Дрогобичу, українському лікарю, філософу, доктору медицини, ректору Болонського університету, вчителю Миколи Коперника, людині, що допомогла світові зупинити сонце та зрушити з місця землю, автору чисельних наукових праць та поезій.

10

Коментарі

Гість: Світанок

113.07.11, 05:47

Щиро Вам вдячний за такий цікавий і такий необхідний нині допис.
На жаль на дорозі української історії загубилось багато видатних українських імен і тому підтвердження є ця видатна людина Юрій Дрогобич. І якби всілякі Табачники не старались затерти пам'ять про таких видатних Українців - вони назавжди залишили видатний слід в історії України.

    213.07.11, 09:21

    +
    Дякую!

      313.07.11, 09:50

        413.07.11, 11:13

        украинцы древнейшая раса

          513.07.11, 13:25Відповідь на 1 від Гість: Світанок

            613.07.11, 16:25

            Чудова замітка, Вікторе! Про Юрія Драгобича знала, але у Вашій замітці знайшла багато невідомих мені цікавих фактів з життя цього видатного діяча.

              713.07.11, 16:27Відповідь на 6 від Українк@

              Чудова замітка, Вікторе! Про Юрія Драгобича знала, але у Вашій замітці знайшла багато невідомих мені цікавих фактів з життя цього видатного діяча.від одної політики можна здуріти. Тільки цим і рятуюсь

                813.07.11, 16:30Відповідь на 7 від viktor67

                Чудова замітка, Вікторе! Про Юрія Драгобича знала, але у Вашій замітці знайшла багато невідомих мені цікавих фактів з життя цього видатного діяча.від одної політики можна здуріти. Тільки цим і рятуюсьЯ практично не читаю замітки на тему політики , а подібні до цієї - зігрівають душу.

                  913.07.11, 17:29Відповідь на 8 від Українк@

                  Чудова замітка, Вікторе! Про Юрія Драгобича знала, але у Вашій замітці знайшла багато невідомих мені цікавих фактів з життя цього видатного діяча.від одної політики можна здуріти. Тільки цим і рятуюсьЯ практично не читаю замітки на тему політики , а подібні до цієї - зігрівають душу.кожен обирає свій шлях у цьому житті

                    1014.07.11, 00:22Відповідь на 1 від Гість: Світанок

                    ...у нас у Львові є вул. Ю.Дрогобича,це бокова вулиці Костюшка

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна