хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Інтерв'ю з платним інтернет-коментатором

Андрій, 31 рік, м. Київ, працює "коментатором" в інтернеті. Він пише позитивні коментарі, якщо виходять негативні статті або відгуки на форумах про відомого політика з Партії регіонів. Своє прізвище та ім'я політика попросив не називати.

Як ви працюєте і для чого?
— Створюємо ілюзію підтримки користувачів інтернету. Кожен політик, який хоче впливати на суспільну думку, має великий штат коментаторів. Ми створюємо "образ" чи ілюзії реального відношення користувачів інтернету до політика.


50

Коментарі

17.07.11, 11:22

чему тут удивляться......

    27.07.11, 11:28

    чомусь мени здаеться, що знаьом с парочкой таких андреев

      Гість: lubomir

      37.07.11, 12:08

      Ой да... приходилось сталкиваться...

        47.07.11, 12:36

        политика-злоУ цьому я з Вами згодна.

          57.07.11, 13:14

          Продажна "шістка" на службі у політика. Людина повинна відстоювати власну думку, а не шукати, кому б повигідніше продати свою душу і совість.

            67.07.11, 18:25Відповідь на 5 від vov4ik126

            Продажна "шістка" на службі у політика. Людина повинна відстоювати власну думку, а не шукати, кому б повигідніше продати свою душу і совість.Політичні повії

              77.07.11, 23:48

              "В когось коментаторів більше, в когось менше. У Тимошенко і досі найпотужніший штат." - відверта брехня.
              Вони зараз собі не те що коментаторів в інтернеті дозволить не можуть, а спічрайтерів для Турчінова і гопкомпанії.
              Добре знаю, про що кажу. А оскільки, я так розумію, стаття є "свіжою", то спрямування її зрозуміле - Тимошенко.

                87.07.11, 23:52

                Я б цих "коментаторів" притягував до відповідальності. Практично вони займаються тим, що вводять в оману суспільство. Але ці "коментатори" не могли б існувати, якби не було сайтів, що їх плодять: Українська правда, Корр, Цензор та інші. Закрити комменти - і відразу ж залишаться без роботи сотні дармоїдів-пристосуванців.

                  98.07.11, 03:33Відповідь на 8 від viktor67

                  Так хто ж коменти закриє. Їм же цифру наганяти треба. Хоч деяким нормальним видань не завадило б чиститись швидше від зарази,що лізе з примітивізмом та печерним антиукраїнізмом.

                    108.07.11, 03:57

                    Зрозумів істину але служить брехні, як просто.Лакей з компом.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      11
                      попередня
                      наступна