хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

За що????

Уже вкотре видалили користувача _друже_bober_ , який відомий на сайті патріотизмом, своєю активною громадянською позицією, гострим словом, почуттям гумору.

Ніколи не перестану дивуватися тому, що на українському ресурсі патріотизм "не в моді", інакше чим можна пояснити цей і подібні випадки.

Друзі, можливо, хтось знає, за що конкретно видалили користувача _друже_bober_ ??? І скільки це буде продовжуватися??? Я розумію, що останнє запитання риторичне, але все-таки...

12

Коментарі

16.07.11, 09:55

Наверное за то же, за что и Геварыча, который известен своей совершенно противоположной политической позицией.

Впрочем, смотря еще что называть патриотизмом...

    Гість: _Владзьо_

    26.07.11, 10:00

    він вирішив мене перегнати, його видалили восьмий раз, а мене видаляли девять

      Гість: Ale_

      36.07.11, 10:01

      Может, он сам удалился...

      А патриотизм на словах в виде заметок - это не патриотизм, так - показуха

        Гість: Рейчел Брайс

        46.07.11, 10:05Відповідь на 3 від Гість: Ale_

        Может, он сам удалился...

        А патриотизм на словах в виде заметок - это не патриотизм, так - показуха
        паходу так и есть

          56.07.11, 10:10Відповідь на 2 від Гість: _Владзьо_

          він вирішив мене перегнати, його видалили восьмий раз, а мене видаляли девятьВладзьо-Фенікс!

            66.07.11, 10:12Відповідь на 1 від Хайдер

            Наверное за то же, за что и Геварыча, который известен своей совершенно противоположной политической позицией.
            Впрочем, смотря еще что называть патриотизмом...
            Патріотизм - це прояв любові до Батьківщини, Вітчизни, незалежно від політичної позиції.

              76.07.11, 10:15Відповідь на 3 від Гість: Ale_

              Может, он сам удалился...Дуже сумніваюся...
              А патриотизм на словах в виде заметок - это не патриотизм, так - показухаА по-моєму, патріотизм починається з небайдужості. А ця риса точно була властива користувачу _друже_bober_.

                86.07.11, 10:16Відповідь на 6 від Українк@

                Наверное за то же, за что и Геварыча, который известен своей совершенно противоположной политической позицией.
                Впрочем, смотря еще что называть патриотизмом...
                Патріотизм - це прояв любові до Батьківщини, Вітчизни, незалежно від політичної позиції.
                Хорошая формулировка. Мне нравится.

                Хотя, сейчас все понятия извратили. Патриотами часто называют обычных экстремистов или провокаторов...

                  Гість: Ale_

                  96.07.11, 10:18Відповідь на 7 від Українк@

                  А толку с этой неравнодушности-то? Ну не индифферентный я к Украине. Ну пишу я об этом заметки в блоге. Ну и как бы этим все ограничивается. Эмм, я уже патриот?

                    106.07.11, 10:20Відповідь на 9 від Гість: Ale_

                    А толку с этой неравнодушности-то? Ну не индифферентный я к Украине. Ну пишу я об этом заметки в блоге. Ну и как бы этим все ограничивается. Эмм, я уже патриот?Ні. Патріотизм - це стан душі. Він або є, або його нема.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна