хочу сюди!
 

Людмила

49 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 46-60 років

Судове засідання у справі Луценка 05.07.2011 р.

9

Коментарі

15.07.11, 22:26

"адміністрація СІЗО не виконує рішення суду про його доставку до лікарні для обстеження шлунка."
Що ж то за суд у нас такий, що навіть адміністрація СІЗО не підкоряється йому?

    Гість: boogie-woogie

    25.07.11, 22:36

    Комент на останні строки: поживемо - побачимо...
    Дай йому боже все побороти.

      Гість: boogie-woogie

      35.07.11, 22:40Відповідь на 1 від ЯКриворожанка

      "адміністрація СІЗО не виконує рішення суду про його доставку до лікарні для обстеження шлунка."
      Що ж то за суд у нас такий, що навіть адміністрація СІЗО не підкоряється йому?
      А що, вас дивує? Якщо навіть деякі дуже поважні депутати місцевих рад (не буду тикати пальцями прямо в вас) можуть ляпати язиком де схочуть і як схочуть і страждати амнезією.
      Все - просто.

        45.07.11, 22:47Відповідь на 3 від Гість: boogie-woogie

        У нас демократія. Згідно конституції, я як громадянка, маю право на зберігання і поширення інформації. А також на свободу слова. Так що не затикайте мені рота, шановний.

          Гість: boogie-woogie

          55.07.11, 22:57Відповідь на 4 від ЯКриворожанка

          У нас демократія. Згідно конституції, я як громадянка, маю право на зберігання і поширення інформації. А також на свободу слова. Так що не затикайте мені рота, шановний.А де саме я вам рота затикав?
          Будь-ласка, конкретно.
          Навіть у моїй власній замітці я дуже поважно спитав у вас пояснень щодо, нмд, безпідставного звинувачення мене у плягіяті.
          Тому не галасуйте тут, бдл, про демократію, конституцію та громадянство - ви його вже давно продали за грош, тому і втратили , як і інші права, які ви навели у своєму попередньому коментарії. Нажаль.

          Бажаю Вам міцного здоров"я та всіх гараздів!

            65.07.11, 23:02Відповідь на 5 від Гість: boogie-woogie

            З психікою у вас явні проблеми. Якщо ви так реагуєте на невинні коментарі, то що ж ви робите в реалі на образу вашої персони? Морду кидаєтесь бити?

              Гість: boogie-woogie

              75.07.11, 23:13Відповідь на 6 від ЯКриворожанка

              З психікою у вас явні проблеми. Якщо ви так реагуєте на невинні коментарі, то що ж ви робите в реалі на образу вашої персони? Морду кидаєтесь бити?Так, іноді можу і в морду дать, Це є природньо.
              Але не жінці... Бо то є огидно.

              І взагалі, хіба це якимось чином стосується теми обговорення?

              Тому не передьоргуйте.

                85.07.11, 23:25Відповідь на 7 від Гість: boogie-woogie

                А ви тут щось обговорювали? Не помітила. Як на мене , то ви просто прийшли про щось своє побалакати, а за одне і емоції викинути.

                  Гість: boogie-woogie

                  95.07.11, 23:34Відповідь на 8 від ЯКриворожанка

                  А ви тут щось обговорювали? Не помітила. Як на мене , то ви просто прийшли про щось своє побалакати, а за одне і емоції викинути.Розумієте... Якось воно не дуже добре виходить з вашого боку.

                  Ви витратили зараз більше години на безглузді суперечки зі мною замість того, аби просто написати в моєму дописі, де Ви, проходячи повз, кинули мені необосноване (бо Ви його не довели протягом тиждня, не дивлячись на неодноразові мої нагадування) недвозначе обвинувачення у плягіяті, прості слова "пробачте, я помилилася".
                  Якось так... не зрозуміло для мене.
                  Бувайте, я не хочу більше сперічатися із Вами.
                  Хай щастить.

                    106.07.11, 16:45

                    Бандитська влада - бандитський і суд!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна