хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Цікаві спостереження

На сайті політика відсутня.
Мала час продивитися стрічку новин. Результат спостережень вражає. Жоден зі "старих" дописувачів на політичну тему за останні 4 години не пробився. Вдалося висвітлити політичну тему одному "новенькому" і одному "старенькому", але довго відсутньому дописувачу (мабуть не встигли внести в чорний список). Це що, повний контроль над сайтом?
Буду рада спростуванню моїм здогадкам.
16

Коментарі

129.06.11, 23:14

Сайт - це як дзеркало того, що відбувається по всій країні - витрачаються шалені гроші з держбюджетів України та Росії, щоб зробити з Україну другу Беларусь. І поки що їм це вдається.

    229.06.11, 23:16

    з України

      329.06.11, 23:18Відповідь на 1 від viktor67

      До речі, ні ваших ні моїх заміток так і немає. Пробився якимсь чином "Друже бобер". Він дуже довго був відсутній, мабуть не встигли занести до "чорного списку".

        429.06.11, 23:26Відповідь на 3 від ЯКриворожанка

        У мене до вас інше термінове питання: ваша пропозиція щодо назви отримала більшість голосів. Але мені здається, що з граматичної точки зору потрібно "і" замінити на "й". Яка ваша думка?

          529.06.11, 23:33Відповідь на 4 від viktor67

          Здається з точки зору граматики, коли перед часткою стоїть слово, яке починається з голосної, то пишуть "Й". А коли приголосна, то "І". Але мої знання української мови 30 річної давнини, тому можу і помилитися.
          Якщо я права, то тоді "Й" буде доцільніше.

            629.06.11, 23:40Відповідь на 5 від ЯКриворожанка

            тобто те, що я й запропонував. На цьому і зупинемось

              анонім

              730.06.11, 07:12

              нет.....радоваться не стоит

                830.06.11, 07:58Відповідь на 7 від анонім

                Радуватися? Нас з політичними темами заганяють в ізоляцію. Тому створення подібних товариств, для обміну інформацією стає вкрай необхідним.

                  930.06.11, 14:52

                  Хочу поділитися своїм спостереженням. Мої замітки завжди були в топі. Остання про тролей висіла в топі 3 доби. Потрапила в топ коли до неї було лише 60 коментів. Остання замітка про Конституцію, де більше 100коментів, в топ так і не потрапила. Так що тут справді щось нечисто.

                    1030.06.11, 15:00Відповідь на 9 від Лінулька

                    Якщо будете і надалі проводити практику писання на політичні теми, проходження до "топу" вам буде закрито. Це в них такі "запобіжні "заходи.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна