хочу сюди!
 

Лана

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 40-57 років

УПЦ МП отримає Дом Органної Музики Дніпропетровська?

21-03-2011 Сьогодні у Дніпропетровську відбувся мітинг біля Будинку органної та камерної музики. Виявляється один з “дуже гарних учнів про якого лише самі добрі спогади у вчителів”, О.Вілкул вирішив віддати залу органної музики УПЦ МП в управління та володіння. Звісно не він сам, а суди, контрольовані Партією Регіонів… На мітингу зібралась лише хоч опозиція та небайдужі цього діла предстаувники культури та мистецтв. Почалось з того, що заборонили партіям діставати більше одного прапору від партії. Та нічого, це не головне. Головне що у Дніпропетровську проти передачі , а насправді проти знищення цього залу виступили небайдужі партії та люди незалежно від того, яке віросповідання вони мають . Звісно це була церква. Брянський собор. Моїх двох двоюрідних братів ще 1960 року в ній хрестив мій батько і завжди , проїзжаючи мимо закритої у 1970-ті роки комуністами церкви він завжди про це розповідав. Що цікаво серед протестуючих було навіть декілька депутатів. Про наявність депутатів від опозиції нема сумніву. Але серед протестуючих , тобто виступаючих з гнівним зверненням була депутат ї від комуністів , спільників Партії Регіонів у знищенні української культури зараз і ініціаторів винищення і всього українського на протязі майже 100 років… Після виступів визначних діячів культури та мистецтв Дніпропетровщини на захист Будинку органної музики, на знак подяки працівники закладу запросили всіх присутніх і дали концерт. Враження було непередаваєме. Прийшовши додому включив телевізорІнтер, та почав чекати новин, бо на цьому заході було дуже багато представників ЗМІ. Але що я побачив, якщо у новинах о 19 годині згадали за цю подію то до подробиць о 21 годині вони не потрапили… Що самоцензура? Олег Черненко http://maidan.org.ua/vostok/news/1300741116.html

16

Коментарі

122.03.11, 07:38

    222.03.11, 09:32

      322.03.11, 09:56

      Оце вже дійсно паскуди

        422.03.11, 10:59

        Я живу в Днiпрi, але про цю новину дiзнався тiльки з iнтернету, телебачення (мiсцеве також) мовчить, бо сатанiстська партiя фiльтрує всi новини

          522.03.11, 11:08

          Проте показують як щоденно росте відсоток жирів у маслі

            622.03.11, 12:56

            хрен им, по всей морде

              722.03.11, 13:07

              розкішний піп. Дякую.

                анонім

                822.03.11, 13:36

                Ці ригиАнальні тварюки вирішили торгувати душами.
                Клятий Московський Сатанат вже задовбал

                  анонім

                  922.03.11, 14:35

                  Да кж у нас "свобода слова" процветает только у пахана и прочей МРовской мрази.

                    1023.03.11, 00:17

                    Знищуючи орган, витравлюють душу. А інструмент безцінний!