Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Оксана Петрусенко - Тарас Шевченко

17 лютого виповнилася 111 річниця з дня народження унікальної української співачки Оксани Андріївни  Петрусенко. Оксана Петрусенко мала голос  неповторної краси і виразності, а завдяки її драматичній майстерністі (чи, може, трагічному особистому життю?) майже кожна пісня в її виконанні була наповнена такої неповторної щирості, глибини почуттів та туги, що навіть зараз ті патефонні записи з далеких 30-х років справляють дивовижне враження.

Тарас Григорович Шевченко

Думка

Нащо мені чорні брови, Нащо карі очі, Нащо літа молодії, Веселі, дівочі? Літа мої молодії Марно пропадають, Очі плачуть, чорні брови Од вітру линяють. Серце в’яне, нудить світом, Як пташка без волі. Нащо ж мені краса моя, Коли нема долі? Тяжко мені сиротою На сім світі жити; Свої люде — як чужії, Ні з ким говорити; Нема кому розпитати, Чого плачуть очі; Нема кому розказати, Чого серце хоче, Чого серце, як голубка, День і ніч воркує; Ніхто його не питає, Не знає, не чує. Чужі люде не спитають — Та й нащо питати? Нехай плаче сиротина, Нехай літа тратить! Плач же, серце, плачте, очі, Поки не заснули, Голосніше, жалібніше, Щоб вітри почули, Щоб понесли буйнесенькі За синєє море Чорнявому зрадливому На лютеє горе!

=================== Докладніше ознайомитися з творчістю видатної співачки і подивитися фільми можно тут: http://www.ex.ua/view/2504323

16

Коментарі

128.02.11, 07:18

    228.02.11, 08:45

      328.02.11, 09:33

        Гість: slana90

        428.02.11, 10:14

        Захоплююсь змалечку! В дитинстві часто по радіо передавали спів цієї дивовижної співачки.

          528.02.11, 10:35Відповідь на 4 від Гість: slana90

          а зара передають поплавских. все пізнається у порівнянні.

            628.02.11, 12:26

              анонім

              728.02.11, 14:28

                828.02.11, 14:30

                  928.02.11, 14:43

                  Свої люде — як чужії,
                  Ні з ким говорити;

                  Прямо як нині...