хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

"Юлія" - документальний фільм про Юлію Тимошенко.



Доречно нагадати про патріота України Юлію в часи, коли шоколадний узурпатор, якого обрав обдурений електорат, затягує зашморг на шиї народу.

 Підсумовуючи діяльність Юлії на посаді прем'єр-міністра, бачимо політику розвитку виробництва, соціальної сфери, протистояння монополіям та блискуча дія у кризових ситуаціях.   Вся діяльність Юлії направлена на розбудову України і добробут Українців.
Навіть попри те, що Юлії протистояла ціла корумпована машина, побудована Кучмою і підтримана продажним Ющенком, який заветував три сотні законопроектів і рішень уряду, Юлія змогла значно підняти рівень життя українців. Мінімальні зарплати і пенсії виросли майже у чотири рази. Перша жінка майже три роки прем’єр-міністр – і найвищий рівень життя за 25 років незалежності.
В 2005 році уряд в 12 разів підвищив розмір одноразової допомоги при народженні дитини -- у 2004 було 684 грн, а у 2005 році 8498 грн ($1635).
А з 1.01.2008 -- 12240 грн ($2424 на першу дитину), 25000 грн ($4950 на другу), 50000 грн ($9900 на третю).
У 2005 році журнал Forbs називає Тимошенко "третьою за впливовістю жінкою світу", а „Економічний форум у Криниці Гурській“ видає нагороду «Людина року Центрально-Східної Європи».
Зомбовані виборці замість патріота України Юлії обрали президентом зрадника, путінського васала Пецю Рошеновича Бариженка, який опустив рівень життя тих же виборців майже до рівня 2005 року і продовжує руйнувати країну, яка докотилася до другого місця у світі по вимиранню населення і першого у Європі по злидням.
А могли ж українці жити гідно і заможно!
0

Коментарі

15.04.18, 16:58

Юля забезпечила росії багатствто та заможне життя росії за рахунок українців коли Юля підписала ціну на газ українцям з 250 до 490 долл за тисчу кубів-отак Юля забезречила росії супер навар на українцях, ітак Юля забезпечила раші достаток населення раші та переоброєння раші за рахунок підвищення ціни на газ українцям.

    25.04.18, 18:34Відповідь на 1 від GeorgD

    У 2009 році українці платили за газ 60 доларів, а підприємства 240. Ви кого хочете обдурити? Цю байку запустив бандит Янукович зі своїм ОЗУ, щоб Юлію ув'язнити, а ботівські таргани її розносять бовдурам. От я не знаю тільки чи ви бот, чи бовдур.
    До відома подібної захланної шелупоні -- у 2010 році Янукович уклав навий газовий договір під назвою "Харківські угоди", де був виключений пункт старої угоди про можливість перегляду цін. Мало того, цей риго-злодій віддав з держави дружку Фірташу раніше вкрадений у державі газ (11 млрд кубів), звичайно, за величезний відкат.
    Так що, сюди не заносьте локшину на вуха, тут немає бовдурів.

      35.04.18, 18:39Відповідь на 2 від utenok12

      У 2009 році українці платили за газ 60 доларів, а підприємства 240. Ви кого хочете обдурити? Цю байку запустив бандит Янукович зі своїм ОЗУ, щоб Юлію ув'язнити, а ботівські таргани її розносять бовдурам. От я не знаю тільки чи ви бот, чи бовдур.
      До відома подібної захланної шелупоні -- у 2010 році Янукович уклав навий газовий договір під назвою "Харківські угоди", де був виключений пункт старої угоди про можливість перегляду цін. Мало того, цей риго-злодій віддав з держави дружку Фірташу раніше вкрадений у державі газ (11 млрд кубів), звичайно, за величезний відкат.
      Так що, сюди не заносьте локшину на вуха, тут немає бовдурів.
      ШАНОВНИЙ ПО ГАЗОВОМУ КОНТРАКТУ ЮЛІ СТОКГОЛЬМСКИЙ СУД ВИНІС РІШЕННЯ ЩО ЦЕ КОНТРАКТ ПО 490 ДОЛ Є ЗЛОЧИННИМ!

        45.04.18, 20:05Відповідь на 3 від GeorgD

        Тепер я бачу, що ви брехливий бот. Суд виніс рішення на користь України.
        Згідно правильно прописаному договору 2009 року Росія повинна повернути Україні 2,5 млрд доларів.
        От так, ботику! І більше, щоб вашого духу тут не було.