Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Виступ Саакашвілі 17.10.17 зі сцени під ВР.

1

Коментарі

118.10.17, 19:00

"Я нікуди не збираюся виїжджати, тут моє життя, я там де боротьба, де буде перемога моя разом з вами", -- наголосив Саакашвілі.

    219.10.17, 09:29

    В Грузію чорножопого, де його чекає суд за знущання над народом! Посадив в тюрми 325 тис. невинних людей, це 10% населення країни! Садив в тюрми навіть тих, хто його образив в шкільні роки! Запрвадив в тюрмах тортури, які знімали на відео - потім насолоджувався ними! Садист, а не людина! Чи хочете ще 5 років тьми в Україні?
    В нас є ЮЛЯ - перевірений політик! Все, що було позитивного за роки незалежності - від ЮЛІ!

      319.10.17, 15:53Відповідь на 2 від AltDanko53

      Ви або бот, або зомбований бовдур, на вуха якого навішали пропаганду орди.
      Вам не треба ні мітингів, не революцій, ви клоп на тілі України, прикриваючись ім'ям лідера нації
      Юлії. Саакашвілі піднімає сплячий народ на боротьбу і мітинг під ВР -- це його заслуга.
      Про посаджених за період правління Саакашвілі розповів міністр МВС Грузії в своєму інтерв'ю:
      --- Під час перебування Саакашвілі на посаді президента Грузії було посаджено за грати біля 1000 корумпованих працівників міліції, 300 прокурорів, біля 50 суддів, 7 міністрів, ще групу чиновників.
      А багатосерійне відео про жахи Саакашвілі змонтоване окупантами для лохів.