хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Наливайченко передал США секретные материалы по Порошенко.

нал

Экс-глава СБУ Валентин Наливайченко передал правительству США секретные материалы, в которых содержится интересная информация о нынешнем президенте Украины Петре Порошенко.
     Об этом сообщил блогер Олег Ярчук, передает «Пресса Украины».

«Заявление группы Олега Ярчука:
Неделю назад в Службу безопасности Украины нами были переданы копии донесений украинских источников Службы внешней разведки РФ в ВС Украины. Судя по характеру сообщений источники имеют прямой доступ к материалам  Генерального штаба (ГШ) Украины и принимают участие в непосредственном планировании операций украинской армии. Кроме того, косвенные детали свидетельствовали о том, что потеря украинскими ВС стратегически важного транспортного узла н.п. Дебальцево, являлось результатом сговора высшего командования ВСУ и руководства ВС РФ.

     Не имея доступа в секретной информации ВСУ и естественно, возможности точно и достоверно идентифицировать агентов разведки РФ высшего командования мы посчитали , что СБ Украины справится с этим вопросом лучше нас.

Все что произошло потом расценивается нами не иначе, как попыткой Президента Украины Порошенко вывести из-под удара, очень близких ему людей в ГШ ВС Украины, не допустив проведение контрразведывательной операции по обнаружению и изоляции враждебной агентуры.
    
Г-н Порошенко, вы опоздали. Все документы по этому вопросу переданы личным предствителем г-на Наливайченко правительству США. И судя по реакции они получили должную оценку. Отставка, автомобильная катастрофа, несчастный случай с г-ном Наливайченко уже ничего не изменят в вашей собственной судьбе», — сообщил он.

      
Newsonline24
10

Коментарі

119.06.15, 14:48

А ось і шило вилізло із лантуха. Дуже вагома версія зради Порошенка і відставки Наливайченка. Не дарма потрах витратив
більше півмільярда грн на підкуп депутатів для зняття Наливайченка. А гроші то він витягнув з кишень народу через Нафтогаз, якой був створений для крадіжок мільярдів грн. А ви, довірливі до олігархів українці, збираєте по 5 грн на підтримку армії, а потрах
витрачає по півмільярда на хабарі для депутатів тільки за одне голосування.

    219.06.15, 15:02Відповідь на 1 від utenok12

    Сума в півмільярда взята не зі стелі, а підрахована за наслідками роботи заткланного чувирла Олеся Довгого по підкупу депутатів.

      Гість: Пчелка11

      320.06.15, 03:28

      Порошенко должен публично объяснить, почему уволил Наливайченка (конкретно без лжи и размытых формулировок)
      Или Порошенко выполняет очередной заказ Путлера?
      Получается, Порошенко смотрящий от Путина, раз Фирташ в Вене договорился поставить Порошенко президентом
      Украине угрожает монополия одной политической силы в лице "Блока Петра Порошенко

        420.06.15, 12:08

        Я думаю, що таким чином він хоче забезпечити собі шанс на життя. Інакше- йому влаштують "нещасний" випадок.

          520.06.15, 14:15Відповідь на 4 від ЯКриворожанка

          Я думаю, що таким чином він хоче забезпечити собі шанс на життя. Інакше- йому влаштують "нещасний" випадок.Немає сумніву, що бандити потраха вбивають неугодних. Вбивство Кузьми - це показовий факт. А також репресії, арешт і побиття
          членів батальйону "Торнадо". Політичні замовні вбивства і репресії набирають обертів.

            620.06.15, 14:25Відповідь на 5 від utenok12

            А ще мені повідомили, що у всіх активістів поставили телефони на прослушку.

              720.06.15, 15:06Відповідь на 6 від ЯКриворожанка

              А ще мені повідомили, що у всіх активістів поставили телефони на прослушку.І не тільки активістів, а і політиків, громадських діячів та інших значимих фігур. Ця банда об"єдналась з залишками банди Януковича.

                820.06.15, 15:30Відповідь на 7 від utenok12

                Ви не зрозуміли - нас, простих громадян, які приймають участь в акціях - теж слухають. Свій телефон ви можете перевірити. Наберіть зірочку, 33, зірочку. А далі, якщо телефон прослуховується, ви не зможете набрати жодної літери.

                  920.06.15, 17:37Відповідь на 8 від ЯКриворожанка

                  Ви не зрозуміли - нас, простих громадян, які приймають участь в акціях - теж слухають. Свій телефон ви можете перевірити. Наберіть зірочку, 33, зірочку. А далі, якщо телефон прослуховується, ви не зможете набрати жодної літери.А я і не міг вас по-іншому зрозуміти. Зараз все зрозуміло. Із трьох моїх номерів 2 основних прослуховуються.
                  Я знав, що собачня драна, яка служить за кістку, ворогам України, прослуховують, але щоб так масштабно ці таргани позалазили
                  у всі щілини, не знав.

                    Гість: lyo Dnepr

                    1021.06.15, 17:03Відповідь на 8 від ЯКриворожанка

                    Ви не зрозуміли - нас, простих громадян, які приймають участь в акціях - теж слухають. Свій телефон ви можете перевірити. Наберіть зірочку, 33, зірочку. А далі, якщо телефон прослуховується, ви не зможете набрати жодної літери.А як потім користуватися телефоном?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна