хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Росія і п"ята колона на Україні готують маріупольський котел.



Росія, разом зі своєю п"ятою колоною на Україні, готуються до чергового маріупольского котла.

Колишній радник президента РФ Володимира Путіна Андрій Ілларіонов вважає, що Росія найближчим часом спробує створити Маріупольський котел.
      "Наступ буде, але поки я точно не можу сказати, коли.  Основний удар, думаю, буде, швидше за все, не на Маріуполь, а в обхід, але все ж з метою захоплення Маріуполя. Тобто вони спробують зробити Маріупольський котел", - сказав Ілларіонов.  
      Також, на думку екс-радника, Україні слід замінити все військове керівництво. Тільки це зможе виправити ситуацію в Донбасі.  
      "Зараз це майже виключно залежить від військових. Ці кроки вже неодноразово обговорювалися. Боюся, що головні кроки - це заміна військового керівництва і всієї військової організації. Це має стосуватися не тільки однієї людини, але і взагалі самої машини військового правління. З неправильною людиною (зрадником) в керівництві виграти взагалі неможливо, а з тим, хто малодосвідчений, але правильна людина (патріот) - гарантій немає, але шанс є", - додав він. 
     

Раніше в нацрозвідки США повідомили, що військові проводять підготовку до нападу на Маріуполь. "За нашими даними, Путін не збирається завойовувати всю Україну. Він зараз створює єдиний суб'єкт з двох областей в східній Україні, який має намір з'єднати наземним мостом у Крим, а також захопити порт Маріуполя. Ми не вважаємо, що напад на Маріуполь відбудеться вже завтра, але абсолютно ясно, що після Дебальцеве бойовики перегруповують сили для захоплення Маріуполя", - заявив Клеппер.
    ZN.UA


3

Коментарі

Гість: Пчелка11

119.05.15, 05:03

После Минска-2 и сдачи Дебальцево, Потрошенко, как президент, показал,----- полную профнепригодность, несоответствие занимаемой должности, и как Главнокомандующий-- предатель страны.
Дальнейшее прибывание П.Потрошенка, как ГАРАНТА страны и Главнокомандующего, в военное время,-- ОПАСНО. Грозит потери целостности и суверенитета страны Украина

    219.05.15, 17:32Відповідь на 1 від Гість: Пчелка11

    После Минска-2 и сдачи Дебальцево, Потрошенко, как президент, показал,----- полную профнепригодность, несоответствие занимаемой должности, и как Главнокомандующий-- предатель страны.
    Дальнейшее прибывание П.Потрошенка, как ГАРАНТА страны и Главнокомандующего, в военное время,-- ОПАСНО. Грозит потери целостности и суверенитета страны Украина
    Так, але ж як його стягнути з посади? Упирається чотирма лапами, одним рогом та ще й писком.