хочу сюди!
 

Катерина

42 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Затримано 300 бойовиків ДНР та ЛНР, 11 з них - іноземці

На підставі отриманої оперативною групою Служби безпеки України при ОШУ АТО інформації затримано більше 300 осіб, серед яких 11 громадян Російської Федерації та інших країн, які використовувались терористами в якості найманців. Здобуто беззаперечні докази їх участі у терористичної діяльності так званих самопроголошених ДНР та ЛНР.

Вказаним особам повідомлено про підозру у вчиненні злочинів на шкоду державній безпеці та територіальній цілісності України. На даний час стосовно них застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, тривають слідчі дії

     Прес-центр АТО

3

Коментарі

Гість: v a s y a VS

14.08.14, 12:35

".....затримано більше 300 осіб, серед яких 11 громадян Російської Федерації та інших країн....."
))
серед яких 11 громадян Російської Федерації та інших країн.... один гражданин РФ и т.д. и т.п. - граждани ещё 10 государств..)

но даже если и так - 11 граждан РФ, то кто такие эти 300 чел.?!

    24.08.14, 14:45Відповідь на 1 від Гість: v a s y a VS

    ".....затримано більше 300 осіб, серед яких 11 громадян Російської Федерації та інших країн....."
    ))
    серед яких 11 громадян Російської Федерації та інших країн.... один гражданин РФ и т.д. и т.п. - граждани ещё 10 государств..)

    но даже если и так - 11 граждан РФ, то кто такие эти 300 чел.?!
    Вася, тобі цю таємницю не розгадати.

      Гість: v a s y a VS

      34.08.14, 14:56Відповідь на 2 від utenok12

      это не тайна!! вот для тебя это неизвестность... у многих головы затуманиваются, при виде - РФ...

        44.08.14, 18:40

        Цікаво,а чи виплатили родичам українських загиблих військових по 100 тисяч?!
        Здається Порох так казав.....

          Гість: v a s y a VS

          54.08.14, 20:08

          между прочим товарищ Махницкий, будучи на должности и.о. генерального прокурора Украины заявлял- что в июле месяце будут переданы в суд неопровержимые доказательства причастности беркута в растрелах сотни небесной!!!
          ну и где Махницкий?! где доказуха?! что с судом?!
          думайте кто есть кто !! кто есть мы ,после этого!! по 100 тыс. погибшим... смешно!!!
          и вообще, неужели заявить что они герои этого мало?!
          Вот Кличко к примеру имеет, герой Украины!! орден имеет!!! но никто же его не называет героем... тут каждому своё)))

            64.08.14, 21:37Відповідь на 4 від БілаКоролева

            Цікаво,а чи виплатили родичам українських загиблих військових по 100 тисяч?!
            Здається Порох так казав.....
            Такої інфо не бачив.

              74.08.14, 22:15Відповідь на 6 від utenok12

              Цікаво,а чи виплатили родичам українських загиблих військових по 100 тисяч?!
              Здається Порох так казав.....
              Такої інфо не бачив.
              Та Ви ще багато чого не бачили.....До мене приходять на консультацію із спецслужб в реалі,а не то що по інету.Інколи люди не хочуть бачити,бо вважають що то їм не треба....А коли пару раз по бошці долбане,тоді починають думати.Вибачте,що я на такому жаргоні спілкуюся.....Коли сержуся-- грім б"є....Мольфари ми.....

                Гість: v a s y a VS

                84.08.14, 22:49Відповідь на 7 від БілаКоролева

                " Інколи люди не хочуть бачити,бо вважають що то їм не треба.... "
                вы правы на все 100 %

                  95.08.14, 00:05Відповідь на 7 від БілаКоролева

                  Цікаво,а чи виплатили родичам українських загиблих військових по 100 тисяч?!
                  Здається Порох так казав.....
                  Такої інфо не бачив.
                  Та Ви ще багато чого не бачили.....До мене приходять на консультацію із спецслужб в реалі,а не то що по інету.Інколи люди не хочуть бачити,бо вважають що то їм не треба....А коли пару раз по бошці долбане,тоді починають думати.Вибачте,що я на такому жаргоні спілкуюся.....Коли сержуся-- грім б"є....Мольфари ми.....
                  "Та Ви ще багато чого не бачили...". А ще більше я не побачу, як буде згасати сонце через 5 млрд років.
                  Друге. До мене спецслужбовці не ходять - бояться.
                  Трете. Вибачатись не має за що. Навпаки, ви мені подобаєтесь, хоча і трохи норовиста, але нічого - об"їздимо.

                    Гість: _bogdashka22

                    105.08.14, 18:47

                    (300-11)*100/300=96,3
                    итого в сухом остатке: более 96 процентов воюющих на востоке Украины - граждане Украины. Нет, только не подумайте ни в коем случае, что я утверждаю, будто это гражданская война! Это исключительно отражение рашистской агресии..