Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Порошенко «палиться» на вічній темі Януковича «почую кожного»

Президент України Петро Порошенко звернувся до користувачів соціальних мереж.
     Прослухав його звернення. Не товаришують наші можновладці із українською мовою.

Президент каже: "Хотів подякувати вам за активність, підтримки, подякувати за критику...." Ну якщо хотів, то дякуй! А якщо не кажеш "дякую вам за...", то поясни чому ти хотів і ... раптом недохотів...

"Але з початком моєї роботи на ПОСТУ Президента України...." Чому "посту"? Чому не на посаді президента України? На постах у нас були товаріщі Сталін, Хрущов, Брєжнєв і решта цієї гоп-компанії... Під впливом нових слів, що стали широковживаними у нинішньому мовленні, дуже хочеться сказати "на блок-ПОСТУ Президента України"...

"Всі мої особисті постИ починатимуться з двох літер "П" - Петро Порошенко..." Коли він після президентського постА починає говорити про повідомлення в інтернеті, називаючи їх постАми - з тим же наголосом, то це дезорінтує мене як слухача. По друге, чому б не сказати просто і зрозуміло - повідомлення.

"Тому кожен раціональний аргумент обов'язково буде почутий..."

ПачЮЮ кожного!!! - Це ми вже проходили. Не збагну, для чого Порошенкові отак "палитися" на цій вічній темі Януковича? Для чого взагалі обіцяти те, у що ніхто не вірить? Тим більше, що від президента не вимагається чути кожен раціональний аргумент, від нього вимагається чинити в інтересах переважної більшості населення. І при цьому не обов'язково перечитувати постИ...

     Ігор ПАРАЩАК


2

Коментарі

Гість: lyo Dnepr

19.07.14, 23:27

    Гість: iamliberman

    210.07.14, 01:39

    Всі мої особисті постИ починатимуться з двох літер "П"
    все, Вальцмэн, тайна раскрыта -- http://www.youtube.com/watch?v=nsrIXfnKl3I