Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Шанс отримати технологію 3G за три місяці! Далі 4G

Україна залишилась останньою (!!!) країною Євразійського континенту, в якій не запроваджено технологію швидкісного мобільного Інтернету 3G. При цьому більшість країн вже перейшли на 4G. В умовах жорсткої конкуренції між країнами, а у нашому випадку ще ворожої агресії, це питання національної безпеки. Інформація в світі рухається хайвеями, а у нас досі сільськими грунтовими дорогами на бричках, запряжених старими конячками.

Причина такого відставання – лобізм монополістів і відсутність державної волі.

Експерти Національної комісії з регулювання зв'язку та інформатизації розробили проект Постанови Кабміну, яка дозволить запровадити технологію 3G в Україні за 3 місяці. Андрій Логвін – експерт в галузі ІТ та депутат Київради від Об'єднання "Самопоміч" – активно лобіює це питання на політичному рівні. Постанова вже в Кабміні. Необхідність державних інвестицій – 0 грн. Надходження в держбюджет 2014 року – 3 млрд грн + додаткові мільярдні інвестиції в галузь та нові робочі місця. Йде також робота над запровадженням 4G. Це трохи довше і складніше.

Займаємось цим питанням спільно з Реанімаційним пакетом реформ.
     Андрій Садовий
4

Коментарі

125.06.14, 19:38


Интернет станет главным действующим механизмом в исцелении разума человеческого!
ПРавители чувствуют нижним мозгом, что это станет их погибелью - вот и сопротивляются...

    225.06.14, 21:44Відповідь на 1 від Pilot-VVS


    Интернет станет главным действующим механизмом в исцелении разума человеческого!

    Це філософський вислів. Скажіть, ви часом не філософ?

      Гість: lyo Dnepr

      325.06.14, 22:35

      мы люди темные 3 жи от 4 жи не отличим

        426.06.14, 02:37Відповідь на 3 від Гість: lyo Dnepr

        мы люди темные 3 жи от 4 жи не отличим4G пока в зародыше. Я пользуюсь 3G. Для мобильников используется 2G ( GPRS и EDGE, до 0,23 Мбит/с).
        UMTS и CDMA2000 стандарты в 3G, (до 14,7 Мбит/с).
        Мобильный интернет 4G (LTE-A и WIMAX 2, до 100 Мбит/с).

          526.06.14, 13:54Відповідь на 2 від utenok12


          Интернет станет главным действующим механизмом в исцелении разума человеческого!

          Це філософський вислів. Скажіть, ви часом не філософ?

          Я - разумный землянин, инженер, конструктор,
          по призванию - пилот.

            626.06.14, 14:21Відповідь на 5 від Pilot-VVS


            Интернет станет главным действующим механизмом в исцелении разума человеческого!

            Це філософський вислів. Скажіть, ви часом не філософ?
            Я - разумный землянин, инженер, конструктор,
            по призванию - пилот.
            Пілот! Нам таких людей не вистачає. Чому ви так рідко сюди заходите? Ви повинні любити "Твою Україну".

              726.06.14, 15:32Відповідь на 6 від utenok12

              Бываю редко, потому что много сам читаю, пишу вот:

              http://blog.i.ua/user/1824878/1438259/

              Но, и про вас не забываю!