хочу сюди!
 

Людмила

49 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 46-60 років

Вставай Україно!

В Україні треба перейти до загального страйку, - Олег Соскін  
29 ноября 2013
Сьогодні точиться багато розмов про те, чи варто продовжувати Євромайдан, чи слід його розпустити. Олег Соскін, голова Української Національної Консервативної партії, вважає, що Євромайдан не можна розпускати.
«В Україні треба розпочати створення загальнонаціонального страйкового комітету і перейти до загального страйку. Мають зупинитися підприємства, залізниці, аеропорти у зв’язку з тим, що Янукович і Партія регіонів зрадили український народ, українську націю та українську державу. Тому потрібне негайне усунення їх від влади, адже в Україні почалась національна катастрофа», - вважає Олег Соскін.
«В протилежному випадку в Україні може розпочатися національна руїна, як це було у 1666 році, 1918-1921 роках, коли владу в Україні захопили більшовицькі бандити, у 1933 році під час Голодомору, у 1941 році, у 1775 році, коли кат українського народу Катерина Друга зруйнувала Запорізьку Січ, у 1863 і 1876 роках, коли було видано Валуєвський циркуляр та Емський указ. Все це дати національної руїни. І зараз Янукович теж фактично відкриває скриньку Пандори, він готує нам національну війну. Тому сьогодні потрібна не лише відставка уряду Азарова, але й негайне усунення Януковича від влади. Інакше на нас чекає національний крах», - підкреслив експерт.
«Однак, ще раз наголосимо, що перевертні не мають права виступати від імені народу. Єдине, що вони можуть зробити – це дати грошей, яких вони накрали під час Помаранчевої революції, на революційну справу. Щоб їх не погнали разом з Януковичем і Партією регіонів», - підсумував Олег Соскін.  
8

Коментарі

129.11.13, 19:03

«В Україні треба розпочати створення загальнонаціонального страйкового комітету і перейти до загального страйку. Мають зупинитися підприємства, залізниці, аеропорти у зв’язку з тим, що Янукович і Партія регіонів зрадили український народ, українську націю та українську державу. Тому потрібне негайне усунення їх від влади, адже в Україні почалась національна катастрофа»

    Гість: lyo Dnepr

    229.11.13, 19:04

    Для проведения забастовок в Украине нет ни стачкомов, ни реальных профсоюзов

      329.11.13, 19:30Відповідь на 1 від Alter ego*

      Саме так!

        429.11.13, 19:30Відповідь на 2 від Гість: lyo Dnepr

        В цьому з вами згодна. Тим паче, що всі підприємства керуються ПР

          529.11.13, 21:48

          " ...перевертні не мають права виступати від імені народу. Єдине, що вони можуть зробити – це дати грошей, яких вони накрали під час Помаранчевої революції, на революційну справу. Щоб їх не погнали разом з Януковичем і Партією регіонів"

            Гість: SСHUTZE

            629.11.13, 23:12Відповідь на 1 від Alter ego*

            Я за

              730.11.13, 03:49

                830.11.13, 10:04

                Зупинити їхні заводи! Мусить бути повстання рабів!
                Нема реальних профспілок, правда, але ми мусимо. Як? Я не знаю, але це єдиний шлях.