Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Наталя

42 роки, лев, познайомиться з хлопцем у віці 38-48 років

Юлія Тимошенко: Звернення до демократичних країн



ЮТ: "Коли я закликаю до спільної боротьби з диктатурою весь демократичний світ, то це не означає, що ми, українці, — слабкі та безпорадні. Це означає, що за нашими українськими неодиктаторами стоять подібні їм режими, які підтримують та посилюють один одного та відстоюють такий самий, як і вони, світовий порядок, в якому немає місця демократії та цінностям, визнаним людством. "

///

нарешті ЮТ сказала, що вона думає про путінський режим і його вплив на Україну.


Вважаю цю її статтю найбільш сильною і значущою з всього, що вона коли-небудь писала. Тут піднімаються фундаментальні речі, принципи, за якими будується світовий порядок.

Повністю Звернення можна прочитати тут:

http://www.tymoshenko.ua/uk/article/yulia_tymoshenko_21_09_2012_04
12

Коментарі

126.09.12, 01:38

...нарешті ЮТ сказала, що вона думає про путінський режим і його вплив на Україну...Як же довго вона збиралась з думками...

    226.09.12, 07:27

    Про путінський режим вже давно треба сказати щось таке, що справді відповідає жахливій дійсності його "царювання" (й не тільки Тимошенко, а й усім країнам, дивуюсь, що вони мовчать, тільки карикатуристи малюють щось на Путіна - і все)...

      326.09.12, 07:57

      Головне щоб вона вірила в те, що говорить...

        426.09.12, 13:25

        І де там про путінський режим?

          Гість: ТарасЧупринка

          527.09.12, 18:22

          Путінським режимом мали б перейматися, принаймні у першу чергу, москвини. У нас своє завдання - повалити окупаційну адміністрацію партії рецидивістів.

            628.09.12, 14:50

            Яка вона все-таки молодець!
            А ми - бидло, раз дозволяємо робити з собою таке

              730.09.12, 07:49

              мені подобається її незламність, не те що ющь - собачий хвіст