хочу сюди!
 

Валя

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 43-56 років

Президент України - звучить гордо, а ми ?

Наш президент, мужня, розумна й красива жінка (а могли ж й не зазнавати зеківського приниження)

Поки ЮВТ бореться, дискредитуючи банду в  Європі й Америці (може на українців марно сподіватись, ми іншого заслужили) , ми славних прадідів хоробрих - правнуки погані й ділі будемо пускати соплі, як нас нещадно бандюки деруть, а нема Чегевари якогось, чи Піночета, чи Вови Пукіна, чи царья, скоро вибори, а там може бандюки не будуть махлювати й прийде опозиція, а на наступних виборах ще більше опозиції прийде й отоді, років так через 20х надцять потечуть молочні ріки ..., ех, прикро.

Коротко нагадаю вам "правнуки", щоб мізки освіжити :

1) про вибори й обіцянки юща, про фальсифікацію кидалова й призначення його ректором, про Гонгадзе й блокування його розслідування, про блокування розслідування вбивства Чорновола, про блокування розслідування нібито отруєння юща, про незмінного при так званих "помаранчевих" головного прокурора (що гарантувало майбутнім зекам свободу й неможливість доведення будь якого розслідування Луценка проти зеків до суду) кума колишнього двічі не судимого зека й третій раз не засудженого, завдяки комуністу-космонавту Бережному (а могло бути й по іншому, жаль) пшонки.

2) про шантаж та відкрите залякування ЮВТ через РНБО повністю підконтрольної президенту та ним призначеною секретарем челябінської швачки-акушера-гінеколога Раїси Богатирьової близької родички ахмедова, члена КПУ та ПР по донецьких округах.

3) про руйнування більшості в ВР та блокування роботи ВР завдяки власній партії і солодкому куму попрошенку, що розгорнув відкриту війну з ЮВТ ще будучи в більшості, як могла ЮВТ в такій ситуації працювати з НУ ? А попрошенко як зараз бачимо став міністром економічнеого розвитку при багатократно не судимому харанту, видно таки не забули заслуги "помаранчеві" та й солодкий кум справно імітує демократію в Україні, робить бізнес і як може прикриває не вічно не судимих від демократії заходу.

4) про кучмівського вічного голову нацбанку стельмаха - та ініційовану нацбанком (стельмах, порошенко, ющ) кризу 2008 року, коли за даними ФОРБС ахмеду вдалось збільшити в тричі свої статки та й взагалі дуже успішно робити бізнес за "помаранчевих" й перетворитись з голови найнебезпечнішого бандугрупування за даними Українського МВС 1999р., та  голови організованої злочинної групи 2005 року, за даними економічного відділу злочинів Міністерства внутрішніх справ (посилання на Вікіпедію)  на дуже успішного бізнесмена. Після помаранчевої революції втік у "Монако", а 2006 року всі судимості були зняті й він повернувся в Україну, хтось дав гарантії й дах, так просто не повертаються такі люди, хто ж міг дати такі високі гарантії ? 

5) про цікавий багатокутник Нацбанку - вадим гетьман  опікун юща (коли той ще люто ненавидів студентів що боролись проти кучмівського режиму та називав їх фашистами), до речі вбитий бойовиком з донецького бандформування "кушніра", ющ, стельмах, тігіпка ..  почитайте як боролась ЮВТ за НБУ та недопущення інфляції, а пацани гуляли по повній.

6) про знищення банку "Надра" групою стельмах, ющ, берлога та законний кидок сотень тисяч  простих людей вкладників, а ЮВТ зайнялась  рятування банківської системи, вибиванням кредиту в МВФ чому сильно противились ПРості пацани та ющ, ганька заламувала руки й кричала що її дітей та внуків БЮТ грабує, зараз  без зайвої істерії  кредитів набрались ПРості донецькі на 10 ЮВТ вистачить, й запаси нацбанку сильно схудли, а ЮВТ не можна було ні кредитів ні резервів щоб не дай бог не стабілізувала ситуацію, поки ПРості пацани бабло крутили на курсах. 

7) про Кривірожсталь, відібрану в ахмеда й пінчука ЮВТ й перепродану іноземцям в 6 раз дорожче, а за махінацію ющ ще й повернути ахмеду й пінчуку гроші змусив, ну не па панятіям наказивать честніх бізнесмєнов, вони крайніми не можуть бути. Тоді при ющі була вигідна демократія, комуно-соціалісти Чечетов та Самсоненко надійно блокували роботу ЮВТ, це зараз комуно-соціалісти активно сприяють деребану України й за рахунок продажу більшості  прибуткових підприємств України любою ціною утримують ПРастих данєцкіх пацаноф при владі. Зараз чомусь ніхто не кричить що грабують за рахунок кредитів та продажу вже наших оунків, а дерибан колосальний, де неможливо буде демократично через 10 років як прийде опозиція найти крайніх ...

8) про скандал юща з московією й розірвання перших й найкращих газових угод старанням підконтрольного ющу голови конгресу українських націоналістів івченком (де вибачення за діяння цього члена КУН ? чи КУН далі покриває таких членів, потрібно вчасно визнавати свої помилки, щоб не було претензій). А ющ сидів зимою в відпустці, та чекав поти ЮВТ заморозить східну Україну, два тижні Україна на власних сховищах газу опалювалась - ще 2 тижні й  катастрофа, довелось підписувати контракт з московією, а як коли ворог в хаті сидить.

9) Допишу завтра Про газ з газосховищ забраний ЮВТ на користь України, про Барлогу з чеком на 400 тис євро після виборів, про неприховану здачу шельфу, й підкажіть що забув ....


79%, 23 голоси

14%, 4 голоси

0%, 0 голосів

7%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
26

Коментарі

124.06.12, 21:33

Пишіть що забув, я добавлю.

  анонім

  224.06.12, 22:44Відповідь на 1 від stepan

  Вот здесь все есть http://blog.i.ua/community/3252/1011178/

   325.06.12, 00:01

    425.06.12, 07:28Відповідь на 1 від stepan

    Пишіть що забув, я добавлю.історія пишеться кожен час........................

     525.06.12, 10:04Відповідь на 2 від анонім

     Дякую, почитаю, норм стаття

      625.06.12, 11:29Відповідь на 3 від Юрий Смирнов

       725.06.12, 11:30Відповідь на 4 від Shnec

       Само собою, от тільки писаки не завжди достойні своєї справи.

        Гість: Чапа

        825.06.12, 12:10Відповідь на 1 від stepan

        Все вірно. Діагноз точний.
        Лікування хірургічне за арабською методикою.

         925.06.12, 18:41Відповідь на 2 від анонім

         Мені теж та замітка здалася самою компактною і одночасно ємкою.

          1025.06.12, 19:13Відповідь на 9 від ЯКриворожанка

          Там написано як переживання людини, з емоціями, а в мене констатація суха фактично, от і читається важче, але я для себе, по своїй пам'яті, вирішив створити перелік "Найбільших гріхів" ЮВТ, от тому й завів цей блог.

           Сторінки:
           1
           2
           4
           попередня
           наступна