хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Коротко про клан і його тили

Прогляньте будь ласка, щоб розуміти, що і для чого відбувається в Україні, якщо Ви наївні думали про поганого Хама  то все набагато складніше, з системою потрібно боротись, а не домовлятись, а тепер подумайте хто здатен зруйнувати цю піраміду. Й не забудьте про Тігіпка, якщо патякатимете не думаючи про нових лідерів ...


0%, 0 голосів

4%, 1 голос

96%, 22 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
15

Коментарі

14.06.12, 19:54

Невже Ми ще досі не зрозуміли як Прастичний спрут глибоко в'ївся в тіло Українського народу, що патякання про нових політиків, про те що почати слід з нуля, що нібито в Західній-Україні є націоналісти на щось здатні, це все віра й підтримка мафії, якщо ви вірите в це то Хам дійсно Ваш президент і нічого дивуватись.

    24.06.12, 20:57

    А до чого тут "великі архіви"?
    Зараз в країні склалась унікальна ситуація - вся нечість повспливала нагору і знаходиться на посадах ПЕРШИХ КЕРІВНИКІВ.
    Але жодна плітична сила нездатна подолати цю гніль, потрібен вітчизняний Піночет, а я такого не бачу...

      34.06.12, 21:04Відповідь на 2 від Східняк

      Пошуки нових Піночетів та Бандер безперспективні зараз, бо вони не беруться ні звідки, а ЮВТ одна досить успішно бореться з бандою навіть з скутими руками, тоді як націоналісти води в рот набрали, я думаю ЮВТ (як не завалять) коли стане президентом зможе втілити твої мрії, що вона доказує теперішньою незламною боротьбою й мислячою головою.
      А архіви це папки з справами на ПРастів і їх посіпак червоних, чого нема й бути не може в Кличка, Королевської та інших нових...

        Гість: lyo Dnepr

        44.06.12, 22:51Відповідь на 3 від stepan

        Ох и трудная эта работа, из болота тянуть бегемота Протывсиховское зомби простых человеческих слов не понимает, им нужен кнут

          Гість: Рус с kija

          55.06.12, 08:22Відповідь на 2 від Східняк

          А до чого тут "великі архіви"?
          Зараз в країні склалась унікальна ситуація - вся нечість повспливала нагору і знаходиться на посадах ПЕРШИХ КЕРІВНИКІВ.
          Але жодна плітична сила нездатна подолати цю гніль, потрібен вітчизняний Піночет, а я такого не бачу...
          За останні слова.

            Гість: Рус с kija

            65.06.12, 08:23

            Подолати можна, з великими вилами

              75.06.12, 10:25Відповідь на 6 від Гість: Рус с kija

              точно

                85.06.12, 15:25Відповідь на 4 від Гість: lyo Dnepr

                Ох и трудная эта работа, из болота тянуть бегемота Протывсиховское зомби простых человеческих слов не понимает, им нужен кнутсебя выпори

                  95.06.12, 17:21Відповідь на 3 від stepan

                  Пошуки нових Піночетів та Бандер безперспективні зараз, бо вони не беруться ні звідки, а ЮВТ одна досить успішно бореться з бандою навіть з скутими руками, тоді як націоналісти води в рот набрали, я думаю ЮВТ (як не завалять) коли стане президентом зможе втілити твої мрії, що вона доказує теперішньою незламною боротьбою й мислячою головою.
                  А архіви це папки з справами на ПРастів і їх посіпак червоних, чого нема й бути не може в Кличка, Королевської та інших нових...
                  1000%!

                    105.06.12, 17:25Відповідь на 3 від stepan

                    Тільки я НЕ ЗГІДНА щодо Королевської....не виникало питання - чому жодного опозиційного політика на бігбордах немає, а вона по всій Україні є (при чому на синьому фоні), крім того її запрошують на всі канали....у мене враження що пані Наталія грає роль тушки, яка має відтягнути % у демократичних опозиціонерів! Шкода, але беспредельщики завжди знайдуть яким чином натиснути - не всі мають такий залізний характер як Юлія!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна