Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Про підкреслення посилань у photoshop

Можна багато сперечатися про те, яка саме програма краще підходить для створення дизайну інтерфейсів, але те, що photoshop використовується у більшості випадках — це факт. Думаю, ніхто не буде заперечувати те, що робота з текстом тут реалізована не найкращим чином (і це не дивно, адже програма розрахована, в першу чергу, для малювання і ретуші фоток).
Оскільки мова йде саме про дизайн інтерфейсів, то тут дуже часто використовуються посилання, як елемент взаємодії системі з користувачем. А т.я. посилання прийнято підкреслювати, хоча і не обов’язково (про те, чому звичайні тексти не варто підкреслювати я вже писав), ця операція над текстовим леєром у photoshop-і виконується не завжди коректно. А саме, часто підкреслення тексту не потрапляє у піксельну сітку і тому виглядає розмазаним (при умові, що використовується при згладжуванні шрифтів). То, в принципі, не така вже й проблема у порівнянні з тим, що десь у Африці з голоду мруть хомячки; але коли у макеті дуже багато посилань (наприклад, сайт-каталог) то така «розмазня» ліній залишає відчуття не завершеності роботи.

2

Коментарі