Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

У комуністів ЇДЕ ДАХ!

Нещодавно Леонід Грач прокоментував інформацію про можливе балотування депутата Верховної Ради АР Криму О.Кужель в мери Києва і в народні депутати від  єдиного списку опозиції.

Він зазначив, що свого часу Кужель «зливалася в політичному екстазі з Сівковичем, Януковичем, Тігіпко, Ющенко, Тимошенко», і тому не бачить «нічого незвичайного в її останніх метаннях»

А далі, вибачте Друзі, дослівно,  мовою ОРИГІНАЛУ (дуже креативного оригіналу):

«Насколько мне известно, баллотирование по списку Тимошенко – не единственный вариант будущего трудоустройства Кужель. Мне известно, что она может возглавить межпартийное ультранационалистическое объединение вместе Тягнибоком(Свобода) и Ивченко (Конгресс украинских националистов), известным по кличке Леша-Мерседес. Мне уже известно рабочее название проекта – КИТя – по первым буквам лидеров (Кужель-Ивченко-Тягнибок). Его идеологию будут координировать А.Шкиль (БЮТ) и Б.Тарасюк(Народный Рух), а финансировать –биржевой спекулянт Д.Сорос (США)

Скорее всего, именно совместный проект с Тягнибоком стимулировал Кужель к активным телодвижениям на полуострове. Хотя такие телодвижения уместны не в парламенте АРК, а в публичном заведении другого типа, более привычном для подобных барышень»

__________________________________________________help crazy Льоня Грач

КОМУН_СЕКТА  (ТИСНИ)

21

Коментарі

11.03.12, 14:36

Ну вобче... Комуняка разом з Тягнибоком? Щось мені не віриться, це вже занадто!

    21.03.12, 14:42Відповідь на 1 від Танк_

    Ну вобче... Комуняка разом з Тягнибоком? Щось мені не віриться, це вже занадто!Як тобі "рабочее название проекта – КИТя"...я вшоці від Грача.
    Може у нього дійсно з головою ПРОБЛЕМИ?
    Але дід наголошує, що йому якісь свої "джерела" доповіли...

      31.03.12, 14:43

      так выборы же осенью, а у кормухи хочется остаться

        41.03.12, 14:44

        тьотя Саша проводить аукціон?
        навряд знайдеться покупець на такий залежаний товар
        це все одно, що дістати Вітренко з нафталіну - один,
        два глибоки вдихи - отруєння "купцю" забезпечене

          51.03.12, 14:46

          а на рахунок грача та інших комуністів,
          так в них давно не тільки дах поїхав, але
          і всі грачі і навіть ворони безповоротно
          з клепками повідлітали.

            61.03.12, 14:46Відповідь на 2 від Julia Taneta

            Та Грач взагалі якісь... Якщо симоненківці тільки прикидаються комуняками, а самі тільки лізуть до корита, тобто звичайні злодії, то Грач справляє враження "ідейного" - т-то взагалі хворого на всю голову. Це спірне питання, але нмд "ідейні" набагато страшніші від злодіїв

              анонім

              71.03.12, 14:52

              Той дах не просто їде -- він ще й тече рельно!

                81.03.12, 14:55

                Грач, как абортивный материал, даже коммунисты слили. Что прислушиваться к его прогнозам...Больненькое. "Кужель, Тягнибок..."

                  91.03.12, 14:57Відповідь на 6 від Танк_

                  Та Грач взагалі якісь... Якщо симоненківці тільки прикидаються комуняками, а самі тільки лізуть до корита, тобто звичайні злодії, то Грач справляє враження "ідейного" - т-то взагалі хворого на всю голову. Це спірне питання, але нмд "ідейні" набагато страшніші від злодіївТе що "ідейні" іноді страшніші за звичайних шахраїв і злодіїв, це я згодна на всі 100 %!
                  Злодія купив, перекупив, підловив....,а ІДЕЙНІ, це як на тій картинці....
                  Бачила таких ідейних БАБЦЬ біля ЛЕНІНА.............. Вираз обличчя, ОЧІ (видають хворобливо-страшні очі)...
                  А спробуй, скажи їм щось за ЛЕНІНА, вони ІЗЖЕРТИ тебе готові.
                  Страшні люди!

                    101.03.12, 15:11Відповідь на 9 від Julia Taneta

                    Це точно, я тих бабусь взагалі побоююсь, чесно. Ну не станеш же ж літніх жінок лупцювати? А якщо кинуться на "бендеру", то що робити? А вони можуть "за нєфіг" От я такі збіговиська обходжу стороною від гріха

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна