Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

День народження БАНДЕРИ! (Фотозвіт)

Друзі! ВІТАЮ всіх з двома визначними Датами!

В Перший день нового 2012 року всі СПРАВЖНІ УКРАЇНЦІ відзначили не тільки прихід Нового року, нових сподівань, нових надій. Україна відзначила 103-річницю з дня народження  Степана Бандери. На Майдані Незалежності у Києві, з цієї нагоди, національно свідомі сили  України  провели мітинг.

Пропоную Вашій увазі ФОТОЗВІТ. А висновки, як завжди, пропоную зробити кожному ВЛАСНІ!

33

Коментарі

Гість: москвостьоб

12.01.12, 13:27

    22.01.12, 13:29

    Марші, мітинги та інші акції до дня Степана Бандери відбулися у Києві, Луганську, Запоріжжі, Харкові, Горлівці, Одесі, Кіровограді, Сумах, Тернополі, Рівному, Львові.А найщиріше ЯВНІ Й ТАЙНІ АКЦІІ ПОШАНИ ПРОЙШЛИ І ЙДУТЬ на батьківщині славного героя УКРАІНИ в легендарній БАНДЕРІВСЬКІЙ\ФРАНКІВСЬКІЙ \ДОВБУШ Прикарпатській ГАЛИЧИНІ+ВСІМ ХТО серцями й справами є з БАНДЕРОЮ І БАНДЕРІВЦЯМИ бажаєм щасливого 2012року й веселого РІЗДВА ХРИСТАhttp://blog.i.ua/user/4400999/ СКАЖЕМ СЛАВА Богу й Украіні слава ! ХАЙ ПРИЙДЕ Бандера і УПА ДЕРЖАВА ! Хай пропадуть навік вороги прокляті ! БУДЬМО УКРАІНЦІ дружні і завзяті ! Дай нам БОГ здоров"я й добра многа літа а найбільше щастя воскреслих тут стріти ! З Богом в УКРАІНУ героі вернуться й вороги всі згинуть а друзі всміхнутьсяСлава УКРАІНІ

      анонім

      32.01.12, 13:33

      Малувато прапорів! А ті хто прийшов -- молодці!
      Слава Україні!

        42.01.12, 13:48

        Дякую за фотозвіт, сонечко! Такого по ТВ не покажуть. Щоб ми без тебе робили!

          52.01.12, 14:07Відповідь на 3 від анонім

          Малувато прапорів! А ті хто прийшов -- молодці!
          Слава Україні!
          Глянь останнє фото! Я вважаю, абсолютно чудово все відбулося. Людей було багатенько. Всі з чудовим піднесеним настроєм. Були смолоскипи і прапори.
          Люди, які просто проходили повз, всі вголос висловлювали своє захоплення від почутого і побаченого. Висловлювали свою ПІДТРИМКУ національносвідомим СИЛАМ УКРАЇНИ!

            62.01.12, 14:12Відповідь на 4 від Gaydamaka

            Дякую за фотозвіт, сонечко! Такого по ТВ не покажуть. Щоб ми без тебе робили!Дякую, друже, за приємні слова!
            І надалі, при змозі, буду звітувати про всі події, які чомусь замовчують наші "чесні", "незалежні" ЗМІ!

              72.01.12, 14:49

                82.01.12, 15:02

                Дякую! Гарно!!!

                  92.01.12, 15:26

                    102.01.12, 16:26Відповідь на 6 від Julia Taneta

                    Дякую за фотозвіт, сонечко! Такого по ТВ не покажуть. Щоб ми без тебе робили!Дякую, друже, за приємні слова!
                    І надалі, при змозі, буду звітувати про всі події, які чомусь замовчують наші "чесні", "незалежні" ЗМІ!
                    Про смі згоден, але все ж таки показували. Сам бачив по 1+1.
                    А тобі велике спасибі!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна